بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن مدل فرش گرد شیکترین و جدیدترین مدلهای جلب می نماییم. همراه سوربان باشید.

alt

مدل فرش گرد با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل فرش گرد  " مدل فرش گرد در ابعاد و طرح های شیک و جذاب برای نقاط مختلف خانه همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل فرش گرد  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. 
فرش گرد فرشی است که حالتی از اشرافیت دارد و درعین‌ حال مدرن است. در واقع سبکی کلاسیک مدرن به فضا می‌بخشد. فرش گرد منحنی نرم فرش، خطوط ایستا و زاویه‌های تیز در مبلمان و لوازم دکوراسیون را تعدیل می‌کند و مانند یک قرص ماه کامل روی کف اتاق می‌درخشد!

آلبومی از مدل فرش گرد 1401

فرش گرد انتخاب مناسبی برای فضاهای خصوصی مانند اتاق خواب است. اگر اتاق‌ خوابتان به اندازه‌ای بزرگ است که جایی برای گذاشتن مبل برای نشستن وجود دارد، پهن کردن چنین فرشی در زیر مبل یا صندلی خاصی در اتاق، یک نقطه کانونی برایتان خواهد ساخت و توجه را از تخت‌خواب به سمت آن برمی‌گرداند. از پهن کردن فرش گرد در دو طرف تخت‌ خواب که هنگام رفتن یا برخاستن از تخت، بتوان پاها را روی آن گذاشت هم غافل نشوید.

همچنین اگر برای خرید فرش، به دنبال یک فروشگاه هستید، بازدید از لیست مراکز خرید فرش جهیزیه عروس شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل فرش گرد 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:

جدیدترین ها