بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اتاق خواب کودک نقش مهمی در زندگی و رشد کودک داشته و بایستی به طراحی همه نقاط این اتاق توجه ویژه‌ای داشت. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین سقف اتاق کودک جلب می نماییم. 

alt

تزیین سقف اتاق کودک با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" تزیین سقف اتاق کودک " تزیین سقف اتاق کودک با ماه و ستاره | تزیین سقف اتاق دخترانه | تزیین سقف اتاق با ریسه | تزیین سقف اتاق کودک با تور | تزیین سقف اتاق کودک با نمد | تزیین سقف اتاق کودک با عروسک | سقف اتاق کودک با کناف | تزیین سقف اتاق کودک با ریسه طراحی سقف اتاق خواب کودک نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. شما می‌توانید با در نظر گرفتن بودجه خود، راه‌های مختلفی برای طراحی سقف اتاق کودک دلبندتان انتخاب کنید. سقف اتاق نقشی مهم در هر اتاق ایفا می‌کند، بنابراین به همان اندازه که به دکوراسیون دیوارها و تزیین دیوارهای اتاق کودک با کاغذدیواری و کف اتاق اهمیت می‌دهید، بایستی سقف اتاق را هم مدنظر قرار دهید. برخی از طراحی‌های سقف اتاق به طور کلی فضای اتاق را تحت تأثیر  خود قرار می‌دهد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین سقف اتاق کودک فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

تزیین سقف اتاق کودک 1401

کناف ها جزو سقف های کاذبی هستند که جنس رویه گچی داشته و به صورت جداگانه و با طرح دلخواه به سقف نصب می شوند. سقف کناف اتاق کودک ممکن است تمامی قسمت های سقف را در برگیرد و یا آنکه تنها در مرکز یا دور سقف و نزدیک دیوار ها باشد. طرح های این مدل سقف کناف اتاق کودک هم مختلف است. مثلا کناف طرح ابر، طرح قلب، طرح ماه و ستاره، طرح حیوانات فانتزی مانند گربه یا خرگوش و غیره که همگی با ریسه های نوری که به شکل مخفی دور تا دور کناف کار می شوند، تزیین و زیبا می گردند.
سقف اتاق کودک می‌تواند مانند یک بوم نقاشی باشد و هر طرحی از آسمان آبی گرفته تا کهکشان‌ها را شامل شود. پسران به طور کلی بسیار خلاق و پر جنب و جوش هستند. معمولاً رنگ غالب در اتاق‌خواب پسرها آبی هست، اما روش‌های خلاقانه زیادی برای استفاده از رنگ‌ها در طراحی سقف اتاق وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کرده و سقف و دیوارهای اتاق خواب کودک خود را طراحی کنید. 

تزیین سقف اتاق کودک 2022

alt

تزیین سقف اتاق کودک با ریسه 

alt

سقف اتاق کودک با کناف  

alt

تزیین سقف اتاق کودک با عروسک  

alt

تزیین سقف اتاق کودک با نمد  

alt

تزیین سقف اتاق کودک با تور 

alt

تزیین سقف اتاق با ریسه 

alt

تزیین سقف اتاق دخترانه  

alt

تزیین سقف اتاق کودک با ماه و ستاره  

alt

تزیین سقف اتاق کودک 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما: