بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
دیوار اطراف تلویزیون به دلیل دکوراسیون ، رنگ ، نور پردازی و … می تواند در تجربه افراد در استفاده از تلویزیون تاثیر گذار باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای دکور تلویزیون جلب می نماییم. 

alt

دکور تلویزیون با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" دکور تلویزیون " دکور تلویزیون دیواری | بهترین رنگ برای دیوار پشت تلویزیون | کناف پشت تلویزیون جدید | شلف دیواری تلویزیون | کاغذ دیواری پشت تلویزیون | میز تلویزیون | میز تلویزیون کلاسیک جدید | آینه کاری دیوار تعادل روشنایی در اتاق نشیمن و پشت تلویزیون باید به قدری همگن تنظیم شود که فرد به جهت خاصی متمرکز نشود. با استفاده از  طراحی مناسب روشنایی باید دید راحتی برای مخاطب فراهم کرد و چشم تماشاگر را بی جهت خسته نکنیم. با نورپردازی مناسب ، وقتی تلویزیون تماشا نمی کنید می توانید دکوراسیون خود را بر روی دیوار برجسته تر کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دکور تلویزیون فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

دکور تلویزیون 1401

توجه کنید که در نقطه ای میز تلویزیون خود را قرار دهید که خارج از نور های مزاحم باشد همچنین تلویزیون خود را به دور از نور خورشید و انعکاس آن قرار دهید زیرا با انعکاس نور خورشید روی صفحه تلویزیون تصویر ناخوشایندی ایجاد می‌شود.
سطوح بازتابنده استفاده شده بر روی دیواره پشت تلویزیون باید با توجه به مساحت دیوار و اندازه تلویزیون از یک نسبت مشخصی برخوردار باشد. سطوح بازتابنده ممکن است باعث دیده شدن بیشتر گرد و غبار ، دیده شدن کابل ها و انعکاس دیوار مقابل هنگام قرار گرفتن در پشت تلویزیون شود. اگر مواد و تراکم بافت ها و الگوها به خوبی تنظیم نشود، طراحی به یک روند بی انتها و طولانی مدت تبدیل خواهد شد.
در طراحی دیوار پشت تلویزیون باید به تاثیرات روحی و روانی ، دکوراسیون بر افراد توجه شود. استفاده از رنگ های به شدت براق می تواند باعث خستگی زود بیننده شود. در طراحی باید هارمونی نور پردازی اتاق و فضای اطراف تلویزیون با یکدیگر هماهنگ باشند تا باعث خستگی چشم و عدم تمرکز نشود

دکور تلویزیون 2022

alt

آینه کاری دیوار 

alt

میز تلویزیون کلاسیک جدید 

alt

میز تلویزیون  

alt

کاغذ دیواری پشت تلویزیون  

alt

 شلف دیواری تلویزیون  

alt

کناف پشت تلویزیون جدید  

alt

بهترین رنگ برای دیوار پشت تلویزیون  

alt

دکور تلویزیون دیواری  

alt

دکور تلویزیون 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(11 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:
  • ناشناس پنجشنبه, 23 تیر 1401

    بسیار زیبا

    پاسخ مدیر:

    مرسی از محبت شما دوست عزیز سوربان.