بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برای نصب تلویزیون روی دیوار باید سه عامل اصلی را مدنظر قرار دهیم: محل ، سطح دید و فاصله دید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای جلب می نماییم. 

alt

دکور تلویزیون روی دیوار با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" دکور تلویزیون روی دیوار " کناف پشت تلویزیون جدید | بهترین رنگ برای دیوار پشت تلویزیون | تلویزیون روی دیوار یا میز | دکور تلویزیون دیواری | شلف دیواری تلویزیون | کاغذ دیواری پشت تلویزیون | میز تلویزیون | میز تلویزیون کلاسیک جدید وقتی تصمیم گرفتید تلویزیون روی کدام دیوار قرار بگیرد باید فکری به حال آن دیوار کنید ، دیوار پشت تلویزیون نیاز به تزییناتی دارد از جمله کاغذ دیواری ، سنگ آنتیک ، نورپردازی و.... که باعث جذاب تر شدن دکوراسیون نشیمن میشوند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دکور تلویزیون روی دیوار فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

دکور تلویزیون روی دیوار 1401

طرز چیدمان مبلمان برای بهترین دید روی تلویزیون: مهمتر از همه آن است که بدانید تلویزیون معمولا در قسمت نشیمن خصوصی خانه واقع می شود پس مبلمانی که در این قسمت قرار می گیرند مبلمان راحتی شماست
در بسیاری از طراحی های مدرن در ترکیب با میز تلویزیون قفسه ها و شلف های متعددی قرار داده می شود که برای نگهداری لوازم مربوطه فضای کافی ایجاد می کند. در عین حال باید توجه داشت طرح این قفسه ها و میز ها ساده باشد به گونه ای که اتاق نشیمن شلوغ و بهم ریخته دیده نشود.
نکته قابل توجه در انتخاب رنگ و کاغذ دیواری پشت تی وی ها این است که از رنگ ها و کاغذ هایی استفاده کنید که نقش زمینه را داشته باشند و ب خودی خود نظر بیننده را به خود جلب نکنند.
تلویزیون روی هر دیواری که نصب شود دقیقا روبروی آن باید مبلمان بچینید ، مبلمانی که برای فضا انتخاب میکنید میتوانید ال ، چستر ، راحتی و کاناپه باشد تا شما بتوانید به راحتی تلویزیون تماشا کنید. در انتخاب رنگ مبلمان دقت کنید و سعی کنید رنگ آن با فضا همخوانی داشته باشد.

دکور تلویزیون روی دیوار 2022

alt

میز تلویزیون کلاسیک جدید 

alt

میز تلویزیون  

alt

کاغذ دیواری پشت تلویزیون  

alt

شلف دیواری تلویزیون  

alt

دکور تلویزیون دیواری  

alt

تلویزیون روی دیوار یا میز  

alt

بهترین رنگ برای دیوار پشت تلویزیون  

alt

کناف پشت تلویزیون جدید  

alt

دکور تلویزیون روی دیوار 1401  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt

altalt

alt

altalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(33 امتیاز , میانگین: 4.2 از 5)


پیشنهادها برای شما

سفره عقد لوکس وایت رز (تهران)

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

اجاره سفره عقد و میز بله برون

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

کرایه و فروش سفره عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس تالار و محضر عقد در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد ابريشم تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

سفره عقد لوکس بهرامیان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما: