بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از نکاتی که در آشپزخانه های اپن بسیار مهم است انتخاب صندلی و وسایل تزئینی می باشد که باید بسیار به آن دقت داشته باشید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل اپن آشپزخانه جدید و شیک جلب می نماییم. 

alt

مدل اپن آشپزخانه جدید و شیک با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل اپن آشپزخانه جدید و شیک " مدل اپن گچی ساده و شیک | مدل اپن ام دی اف ساده و شیک | اپن آشپزخانه گچی ساده | مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی | راویز اپن آشپزخانه جدید | مدل اپن آشپزخانه 2022 | طرح اپن شیک | مدل آشپزخانه دو طرف اپن همانطوری که می دانید طراحی آشپزخانه اپن به گونه ای می باشد که از اتاق نشیمن به طور کامل قابل مشاهده است. شما باید طراحی اینگونه از آشپزخانه ها به طوری عمل کنید که با فضای بیرون هماهنگی های لازم را داشته باشد. به عنوان مثال رنگ اتاق نشیمن را باید با آشپزخانه خود هماهنگ کنید و یا اینکه وسایلی را که در اتاق نشیمن قرار می دهید را به گونه ای چیدمان کنید که با وسایل آشپزخانه و اپن آن هماهنگ باشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل اپن آشپزخانه جدید و شیک فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل اپن آشپزخانه جدید و شیک 1401

برای نور‌پردازی آشپزخانه اُپن بهتر است از نورهای مهتابی زیر کابینت برای روشن شدن میز کار استفاده کنید. نصب یک لوستر نیز برای روشن شدن کل فضا مفید است. استفاده از لامپ‌های هالوژن نیز به زیبایی آشپزخانه می‌افزاید.به جای استفاده از پارتیشن ها از مبلمان مناسب برای ایجاد هارمونی در دو قسمت استفاده نمایید. نکته طلایی در طراحی اتاق نشیمنی که با آشپزخانه اپن هم راستا می باشد، عدم استفاده از المان های طویل برای جداسازی این دو فضا می باشد.
یکی از بهترین راهکارهای طراحی آشپزخانه اپن استفاده کردن از مینیمال های مناسبی می باشد که فضای آشپزخانه را زیباتر می کند. فقط یکی از نکاتی که موجب می شود آشپزخانه زیبایی داشته باشید این است که از مینیمال هایی استفاده کنید که چوبی هستند. متریال های ساده زیبایی آشپزخانه را چندین برابر می کند و نمای بسیار زیبایی به آشپزخانه می بخشد. چوب یکی از متریال هایی می باشد که با بیشتر نمونه های تزئینی دیگر به راحتی تطبیق پیدا می کند.
استفاده کردن از ایده های خلاقانه یکی از بهترین اقداماتی می باشد که برای طراحی آشپزخانه اپن می توانید استفاده کنید. برای این منظور شما می توانید از جزیره ای در آشپزخانه خود استفاده کنید که طرح آن ویژه و خاص باشد. یکی از نکاتی که در به کارگیری ایده های خلاقانه بید بسیار به آن دقت داشته باشید این است که از رنگ های ساده و بافت ساده استفاده کنید تا زیبایی آشپزخانه شما بیشتر شود.

مدل اپن آشپزخانه جدید و شیک 2022

alt

مدل آشپزخانه دو طرف اپن 

alt

مدل اپن آشپزخانه جدید و شیک 1401 

alt

مدل اپن گچی ساده و شیک

alt

مدل اپن ام دی اف ساده و شیک   

alt

اپن آشپزخانه گچی ساده 

alt

مدل جدید اپن آشپزخانه ایرانی  

alt

راویز اپن آشپزخانه جدید 

alt

مدل اپن آشپزخانه 2022   

alt

طرح اپن شیک 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(31 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز