بنر
بنر
بنر
بنر
نگهداری حبوبات و تنقلات و ساماندهی آنها در محیط آشپزخانه یکی از هنرهای زنان خانه است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای بانکه شیشه ای جلب می نماییم. 

alt

بانکه شیشه ای با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" بانکه شیشه ای " بانکه شیشه ای ارزان | بانکه شیشه ای درب استیل | بانکه شیشه ای فانتزی دیجی کالا | بانکه شیشه ای پایه دار دیجی کالا | بانکه شیشه ای درب بامبو | قیمت بانکه شیشه ای ترک | بانکه شیشه ای بزرگ اگر بخواهیم به بیان ساده بانکه را شرح دهیم باید بگوییم که هر ظرف بلند و دارای دهانه گشاد را بانکه می گویند. تمام بانکه ها دارای درب هستند و شکل ظاهری آن ها با یکدیگر متفاوت است.  همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل بانکه شیشه ای فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

بانکه شیشه ای 1401

بانکه های شیشه ای بسیار زیبا و درخشان هستند و شما می توانید مواد غذایی مختلفی مانند حبوبات ، ماکارونی ، پاستا و حتی ادویه را در آن نگهداری کنید. استفاده از ظروف شیشه ای نیاز به مراقبت زیادی دارد چون اگر از دستتان بیفتد کاملا می شکند. به همین دلیل توصیه می شود اگر فرند کوچک در خانه دارید از ظروف استیل و پلاستیکی استفاده کنید.
در حال حاضر استندهای لوازم آرایش به منظور قرار دادن وسایلی مانند کرم ، رژ لب و … در بازار موجود هستند که قیمت زیادی دارند . اما شما می توانید با صرف هزینه ای کمتر اقدام به خرید بانکه های سرامیکی کنید و آن ها را بر روی میز آرایش قرار دهید تا علاوه بر زیبایی شاهد مرتب شدن میز آرایش باشید.

همچنین اگر برای انواع مختلف بانکه و سایر وسایل منزل و آشپزخانه، به دنبال یک فروشگاه معتبر هستید، بازدید از لیست مراکز خرید مبلمان راحتی و استیل سایت سوربان را فراموش نکنید.

بانکه شیشه ای 2022

alt

بنر

بانکه شیشه ای بزرگ 

alt

قیمت بانکه شیشه ای ترک  

alt

بانکه شیشه ای درب بامبو  

alt

بانکه شیشه ای پایه دار دیجی کالا  

alt

بانکه شیشه ای فانتزی دیجی کالا  

alt

بانکه شیشه ای درب استیل  

alt

بانکه شیشه ای ارزان 

alt

بانکه شیشه ای 1401 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها