بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدل کابینت سفید ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

مدل کابینت سفید با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مدل کابینت سفید " مدل کابینت سفید 1402 | مدل کابینت سفید طوسی | مدل کابینت سفید نقره ای | کابینت سفید یکدست | کابینت سفید های گلاس | کابینت های گلاس سفید صدفی | کابینت سفید مدرن | مدل کابینت سفید طلایی جدید | کابینت سفید و رنگ چوب

رنگ سفید همچنان در بالای فهرست رنگ‌های موردعلاقه برای کابینت آشپزخانه های مدرن و کلاسیک قرار دارد. علاوه بر این ، همه‌ی رنگ‌ها زمانی خوب به نظر می‌رسند که بارنگ‌ سفید، یا حتی دیگر رنگ‌های خنثی مانند خاکستری، بژ و سیاه ست ‌شوند.
سفید به‌صورت رنگ‌های مختلف ظاهر می‌شود:مثل رنگ سفید گچی، سفید شیری ، سفید عتیقه، سفید صاف و براق(صدفی) . علاوه بر این، سفید گرم نیز وجود دارد، مثل آن‌هایی که توناژی از زرد / سبز دارند و سفیدبرفی، مثل آن‌هایی که با توناژی از آبی / خاکستری مایل به سبز وجود دارند. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کابینت سفید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل کابینت سفید 1402

کف زمین را فراموش نکنید.استفاده از گرانیت سیاه برای کف کابینت آشپزخانه سفید ، کاشی های رنگی که فضای دراماتیک را به محیط اضافه می‌کنند و چوب ،گرما و زیبایی طبیعی را به محیط می‌بخشد.ما در مجموعه آکس چوب نمونه های بسیار زیبایی برای کابینت سفید اجرا کرده ایم که در عکس های زیر قابل مشاهده است.
بهترین رنگ برای ترکیب با آشپزخانه های سفید وسایل سیلور یا همان استیل هست که میتوانید با رنگ سیاه هم ترکیب کنید، مثلا یخچال سفید و جا قاشقی مشکی .
کابینت سفید شاید محبوب ترین رگ کابینت در سال های اخیر باشد. شما به راحتی می توانید این رنگ را با هر رنگی مخصوصا رنگ های گرم تلفیق کنید و یک تعادل رنگی خوب در محیط آشپزخانه خود ایجاد کنید.مزیت های کابینت آشپزخانه سفید در برابر انتخاب دیگر بیشتر اسا در نتیجه مردم این رنگ را به بقیه رنگ های ترجیح می دهند. شما میتوانید برای تنوع فقط رنگ پیشخوان و یا رنگ دیوارهای بین کابینت را تعویض کنید.

مدل کابینت سفید 2023

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها