بنر
بنر
بنر
بنر
60 مدل لباس مجلسی آستین دار بلند دخترانه و زنانه جدید و بسیار شیک سال 2022 – 1400 را برای شما خانم های خوش سلیقه انتخاب کردیم تا با انتخاب هر کدام از آنها در مهمانیها، مراسم، مجالس و جشن ها بدرخشید.

alt

مدل لباس مجلسی آستین دار بلند 2022

مدل لباس مجلسی آستین دار بلند جدید و شیک این بخش مجموعه ای است از آخرین و جدیدترین مدل لباس مجلسی های روز دنیا که در دنیای مد می بینید. آستین فانوسی از قسمت بازو گشاد میشود، اما در قسمت مچ دست تنگ میشود تا به راحتی دستتان را حرکت دهید و در عین حال مراقب آستین لباس مجلسیتان هم باشید. برای دیدن بهترین لباس شب برای مجالس عقد و عروسی اینجا را کلیک کنید.

اگر بازوی خوش فرم و جذابی دارید، شاید بخواهید آنها را بهتر نشان داده و به رخ دیگران بکشید، با پوشیدن آستین های کپ، پوستتان را نشان دهید و با پوشیدن آستین های چسبان، فرم بازوهایتان را نشان دهید. اگر بازوهایتان لاغرتر از آن چیزی است که میخواستید، میتوانید با پوشیدن آستین های کلوش، فانوسی، یا آستین گشاد و آویخته، جذابیت بیشتری به دستتان بدهید.

وقتی لباسی را پیدا کردید که فکر میکنید به شما می آید، آنرا بپوشید. بسیاری از مردم میخواهند حدس بزنند که چه لباسی اندازه مناسبشان است. راهی مطمئن تر از پوشیدن لباس، وجود ندارد. وقت بگذارید و دقیق به خودتان در آینه نگاه کنید. خصوصا به قسمت هایی از اندامتان که میدانید نقاط دارای عیب و نقص هستند، دقیق نگاه کنید و ببینید که آیا این لباس مجلسی زنانه به شما می آید یا نه.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

altaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(28 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها