بنر
بنر
بنر
بنر
لباسهای ساقدوش باید از بین طرح های رسمی و شکیل و خاص انتخاب شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل لباس ساقدوش 2022 جلب می نماییم. 

مدل لباس ساقدوش 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

مدل لباس ساقدوش 2022 " رنگ و طرح پیراهن ساقدوش عروس یکی از دغدغه های بزرگ برای عروس خانم ها است زیرا ساقدوش ها در جشن عروسی به همراه عروس هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس ساقدوش 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. در ادامه تصاویری از انواع مدل پیراهن های ساقدوش عروس را گردآوری کرده ایم که امیدواریم این طرح ها مورد توجه تان قرار بگیرند. 

به طور کلی لباس ساقدوشان را می توانید از بین رنگ های تیره و رنگ های روشن نظیر قرمز و زرد و نارنجی و سبز و آبی و صورتی و بنفش انتخاب نمایید. نباید لباس ساقدوش عروس و داماد مطابق لباس عروس باشد و باید علاوه بر هماهنگی مناسب بین لباس ساقدوش و لباس عروس تفاوت هایی نیز بین این دو لباس وجود داشته باشد. اگر ساقدوش های شما تمایل دارند از لباسهای کوتاه استفاده نمایند بهتر است پیراهن های مجلسی کوتاهی را برای آن ها انتخاب کنید.

همچنین اگر برای لباس مجلسی، به دنبال یک مزون لباس هستید، بازدید از لیست مزون های لباس مجلسی سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل لباس ساقدوش 2022

alt

بنر

alt

altaltaltaltalt

alt

altalt

alt

alt

alt

altalt

alt

altalt

alt

alt

altalt

alt

alt

altaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • آرشیدا شنبه, 18 دی 1400

    خیلی خوبه برای ساقدوش عروس

    پاسخ مدیر:

    خیلی ممنون از محبتتون دوست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز