بنر
بنر
بنر
بنر
ساده ترین و در دسترس ترین ماده برای برداشتن کاشت ناخن استون 100 درصد است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای طرح ناخن کوتاه ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

طرح ناخن کوتاه با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طرح ناخن کوتاه " هر کار و تخصصی متر و معیار و استانداردهای خاص خودش را دارد و برای این که کارتان درست و بدون اشکال باشد باید در چهارچوب این استانداردها عمل کنید. کاشت ناخن هم اصولی دارد. برای اینکه شما به عنوان یک متخصص آن را درست و درجه یک انجام دهید، یا به عنوان یک مشتری و مخاطب این کار دچار عوارض ناخوشایندی روی ناخن‌هایتان نشوید، بهتر است از توجه و رعایت این اصول غافل نشوید. 

لاک ژل کروم یکی از ترندهای محبوب طراحی ناخن ۲۰۲۱ است که در سال ۲۰۲۰ نیز ردی از آغاز این ترند دیده میشد. هر کاوری که روی ناخن‌تان انجام می‌دهید را می‌توانید با ژل کروم تبدیل به المانی ویژه در استایل‌تان کنید.

 جویدن ناخن عادتی است که بعضی از افراد در هنگام استرس ، بی حوصلگی و ناامیدی انجام می دهند و این عادت باید قطع شود ، زیرا باعث زخم شدن و لایه برداری از پوست اطراف ناخن می شود و  باعث بیماری می شود. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طرح ناخن کوتاه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

بنر

طرح ناخن کوتاه 1402

اصلاح ناخن ها بدون کوتاه شدن بیش از حد آنها توصیه می شود. زیرا کوتاه کردن بیش از حد ناخن ها باعث می شود پوست زیر آن آسیب ببیند. پاک کننده ناخن که حاوی استون است باعث خشکی طولانی مدت ناخن ها  و در نتیجه باعث شکسته شدن ناخن ها می شود. بنابراین توصیه می شود مواد پاک کننده ای را انتخاب کنید که دارای قدرت کمتر از استون مانند الکل ایزوپروپیل ، استات اتیل و کربنات پروپیلن باشند.

ناخن ژله‌ای ناخن کاشت زیبایی است که در مناطق شرجی دوام بیشتری دارد اما اگر مواد کاشت ناخن مطلوب و مناسب باشد در هر هوایی چه خشک و چه شرجی تا یک ماه دوام می‌آورد. کاشت‌های دیگر هم ترکیبی است یا با مواد مختلف و شیوه‌های متفاوت مثل کاشت دیپینگ، کاشت سیلک یا کاشت فیبری انجام می‌شود.

طرح ناخن کوتاه 2023

alt

طرح ناخن کوتاه 2023 | طرح ناخن کوتاه دخترانه | طرح ناخن کوتاه صورتی 

alt

طرح ناخن کوتاه ساده | طرح ناخن کوتاه مشکی | طرح ناخن کوتاه و ساده  

alt

طرح ناخن کوتاه تابستانی | طرح ناخن کوتاه مربعی | طرح ناخن کوتاه سفید  

alt

طرح ناخن کوتاه فانتزی | طرح ناخن کوتاه ساده و شیک | طرح ناخن کوتاه بچه گانه  

alt

طرح ناخن کوتاه جدید | طرح ناخن کوتاه ژلیش  

alt

طرح ناخن کوتاه کیوت | طرح ناخن کوتاه بهاری 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها