بنر
بنر
بنر
بنر
در این مراسم عروس و داماد در مقابل این سفره زیبا می‌نشینند، به خطبه عقد گوش می‌دهند و در پایان خطبه عقد با یکدیگر پیوند زناشویی می‌بندند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای سفره عقد لاکچری سالن عقد ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

سفره عقد لاکچری سالن عقد با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" سفره عقد لاکچری سالن عقد " شاید بتوان گفت اولین وسایل از چیدمان خنچه عقد قرآن و سجاده نماز است. قرآن و جانماز نشانه پایبندی ایرانیان به دین مقدس اسلام و تأکید بر عقیده و ایمانشان است. درواقع با گذاشتن آن بر خنچه عقد می‌خواهند ابتدای زندگی خود را بانام و یاد پروردگار یکتا شروع کنند و با تائید پیوندشان از جانب خداوند، نعمت‌های الهی را نصیب خود گردانند. قرآن و سجاده جلوی آینه بر روی سفره عقد قرارمی‌گیرد.

آینه و شمعدان یکی از اجزای اصلی سفره عقد است که آن را در بالای سفره، روبه‌روی محل نشستن عروس و داماد قرار داده می‌شود تا عروس و داماد چهره یکدیگر را هنگام خواندن خطبه عقد در آن ببینند و هم‌چنین آینه نمادی از روشنایی، صافی و صداقت است. شمعدان‌ها را در دو طرف آینه قرار می‌دهند که سمبل روشنایی و گرم شدن پیوند عروس و داماد هستند. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل سفره عقد لاکچری سالن عقد فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

سفره عقد لاکچری سالن عقد 1402

نان و پنیر در چیدمان خنچه عقد نماد برکت و رزق و روزی است و سبزی آن نماد سلامتی و سبزی و خرمی است. معمولاً نان و پنیر سبزی را به اشکال گوناگونی تزئین می‌کنند و بر سر سفره عقد قرار می‌دهند. گاهی نان و پنیر را به‌صورت لقمه‌های کوچک تزیین کرده و پس از خوانده شدن خطبه عقد به‌عنوان شگون و برکت بین مهمانان حاضر پخش می‌شود.

گل‌آرایی که این روزها خیلی به آن توجه می‌شود. ممکن است بخواهید سفره را پرکنید از گلدان‌های گل در انواع و اقسام گوناگون، اما پیشنهاد ما به شما این است که تعادل را در استفاده از گل حفظ شود و اجازه بدهید تا بقیه‌ی اجزای سفره هم به‌اندازه‌ی خودشان دیده شوند. در چیدمان‌های سنتی می‌توانید دو گلدان زیبا که می‌توان گل شمعدانی باشد و یا هر گلی که باب سلیقه‌ی شماست را در گوشه‌های سفره قرار دهید.
کاسه‌نبات یا شاخه نبات یک نبات به شکل کاسه‌ای و یا شاخه‌ای هست که به‌طور زیبایی آراسته می‌شود. کاسه‌نبات نمادی از ادامه زندگی همراه با شیرینی و اتفاقات خوب و خوشبختی عروس و داماد است.

همچنین اگر برای مراسم عقد، به دنبال یک مرکز کرایه سفره عقد هستید، بازدید از لیست مراکز اجاره سفره عقد تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

بنر

سفره عقد لاکچری سالن عقد 2023

alt

سفره عقد لاکچری سالن عقد 1402 | سفره عقد لاکچری اینستا 

alt

سفره عقد لاکچری در خانه | سفره عقد لاکچری در باغ | سفره عقد لاکچری در تهران  

alt

سفره عقد لاکچری 2023 | قیمت سفره عقد لاکچری  

alt

| عکس سفره عقد لاکچری | مدل سفره عقد لاکچری 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز