بنر
بنر
بنر
بنر
 ست بودن رنگ لاک و رنگ رژ یکی از ایده‌‌های خوبی است که عروس خانم‌‌ها استفاده می‌کنند. رنگ‌‌های صورتی، قرمز، زرشکی، کالباسی و ... برای این مورد مناسب هستند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای طراحی ناخن شیک برای عروس ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

طراحی ناخن شیک برای عروس ؛ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن شیک برای عروس "  ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن شیک برای عروس فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. برای کاشت ناخن یا قرار دادن ناخن مصنوعی عجله نکنید. بهتر است ناخن مصنوعی روز قبل از عروسی یا همان روز کار گذاشته شود. برای کاشت نیز زودتر از سه روز قبل این کار را انجام ندهید چرا که رشد ناخن شما باعث می‌شود که قسمت ریشه ناخن شما به چشم آید.

طراحی ناخن شیک برای عروس 1402؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

بهتر است ناخن‌‌های عروس نه خیلی بلند باشد که انجام کارها را برای او دشوار شود و نه کوتاه باشد که زیبایی ناخن‌‌ها را کاهش دهد. یک اندازه متوسط برای ناخن‌‌های عروس بهترین انتخاب است چرا که ناخن‌‌های خیلی بلند ظرافت را از بین می‌برد و ناخن‌‌های خیلی کوتاه باعث می‌شود ناخن‌کار را در طراحی ناخن محدود کند.اگر‌ ترس شکستن ناخن، کنده شدن ناخن مصنوعی یا لب پر شدن لاک دارید این ابزار را در ماشین عروس همراه داشته باشید تا آرامش خاطر داشته باشید و خیالتان از بابت مشکلات احتمالی راحت باشد.

جدیدترین ژورنال طراحی ناخن شیک برای عروس 2023

alt

طراحی ناخن شیک برای عروس 2023 بادمی کار شده با نگین 

بنر

alt

طراحی ناخن شیک عروس ساده و بدون هیچ شلوغی 

alt

طرح ناخن شیک عروس ترکیب دو تکنیک فرنچ و لاک اکلیلی  

alt

طراحی ناخن برای عروس ساده و شیک  گلدونی کار شده با نگین

alt

طراحی ناخن پا عروسکی | طرح ناخن دخترانه شیک عروسکی  

alt

طراحی ناخن پا عروس | طرح ناخن پا عروس | طرح ناخن پا عروسکی | 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل طراحی ناخن شیک برای عروس سال 2023 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها