بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای مانتو محرمی جدید ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

 مانتو محرمی جدید؛ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" مانتو محرمی جدید " بهترین جنسی که می‌توانید برای شال و روسری خود انتخاب کنید، ابریشم است. ابریشم لطیف، مقاوم و سبک است و به‌راحتی روی سر شما می‌ماند و مانند روسری و شال که از جنس ساتن هستند، مدام از روی سر شما، سُر نمی‌خورد و از طرفی دیر چروک شده و ظاهر شما را شلخته نشان نخواهد داد. ظاهر زیبا و آراسته می‌تواند شما را بسیار زیباتر نشان بدهد.

مشاهده می‌کنید که محرم در فصل تابستان و گرمای طاقت فرسای مرداد ماه، آغاز شده است. معمولا پیشنهاد می‌کنیم که از روسری و شال هایی با جنس ساتن، ابریشم، حریر و پشم بهره بگیرید. اما در هنگام خرید شال و یا روسری توجه به آب و هوای و گرما نیز داشته باشید. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدلمانتو محرمی جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

 مانتو محرمی جدید 1402؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

یکی دیگر از موارد دیگر که در محرم به شما می آید، شال و روسری است. اگر به دنبال تنوع هستید، می توانید جنس هایی مثل ابریشم، حریر، ساتن، پشم را بپوشید، اگر طرح دوست دارید باید همرنگ مانتو و تیپ شما باشد یا حداقل طرح آن رنگ متفاوتی داشته باشد.
تیپ غمگین و ساده: در برخی مراسم محرم، برخی افراد به تیپ غمگین و ساده علاقه دارند. آن‌ها از لباس‌های تیره و ساده استفاده می‌کنند که با مراسم سوگواری هماهنگی دارد.
تیپ خاص برای مردمان مذهبی: برخی از افراد مذهبی و عاشقان اهل‌بیت علیهم‌السلام در محرم از لباس‌های خاصی استفاده می‌کنند که به‌خاطر آنها ذکر اهل‌بیت و سوگواری‌های مربوط به آنها را به‌خاطر می‌آورد.

جدیدترین ژورنال مانتو محرمی جدید 2023

alt

مانتو محرمی جدید 2023 | مانتو محرمی جدید ۱۴۰۲ | مانتو محرمی جدید  

بنر

alt

مانتوهای محرمی جدید با کمری چرم

alt

مانتو محرم جدید ست یا شلوار بگ گشاد

alt

مانتوی محرم جدید | مانتو جدید محرم | مانتو مشکی محرمی جدید |    

alt

عکس مانتو محرمی جدید | مانتو دخترانه محرمی جدید | مانتو مشکی محرم جدید 

alt

مدل مانتوهای محرمی جدید | مدل مانتو جدید محرمی   

alt

مدل مانتو مشکی محرمی جدید | مدل مانتو محرمی دخترانه جدید | جدیدترین مانتو محرمی 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل مانتو محرمی جدید سال 2023 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها