بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای طراحی ناخن شیک قرمز ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

طراحی ناخن شیک قرمز ؛ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" طراحی ناخن شیک قرمز "  ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل طراحی ناخن شیک قرمز فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.این اکلیل بر روی ناخن طبیعی هم می تواند جلوه ای خیره کننده داشته باشد. در صورتی که در روش های کاشت ناخن با ژل یا کاشت ناخن پودری و سایر روش ها می خواهید از اکلیل شوگر استفاده کنید، ابتدا زیرسازی را انجاک دهید، سپس ژل رنگی به سلیقه مشتری را بر روی ناخن ها قرار داده و قبل از اینکه از دستگاه uv استفاده کنید تمام ناخن را با اکلیل بپوشانید. همچنین می توانید در بخشی از طراحی ناخن از اکلیل استفاده کنید. در این صورت نیز بر طبق طراحی مد نظرتان، اکلیل را بر روی قسمت مورد نظر بریزید و سپس ناخن ها را در دستگاه uv خشک کنید. اکلیل شیمر معمولا در کاشت ناخن پودری بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. شیمر به این دلیل محبوب است که کم هزینه است و استفاده از آن بسیار آسان و سریع است. تنوع رنگ اکلیل شیمر بالاست و می تواند مورد استفاده سلایق مختلف قرار بگیرد. اما با وجود مزایایی زیاد، معایبی نیز دارد. ماندگاری آن کمتر از روش

طراحی ناخن شیک قرمز 1402؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

alt

جدیدترین ژورنال طراحی ناخن شیک قرمز 2023

alt

طراحی ناخن شیک قرمز 1402 | طرح ناخن شیک قرمز | طراحی ناخن پا قرمز  

بنر

alt

طراحی ناخن قرمز شیک | طرح ناخن پا قرمز | طراحی ناخن اسپرت شیک قرمز  

alt

طرح ناخن شیک رنگ قرمز | طراحی ناخن پا رنگ قرمز | مدل طراحی ناخن قرمز شیک  

alt

طرح ناخن ساده و شیک قرمز | طرح ناخن پا رنگ قرمز | طراحی ناخن با لاک قرمز شیک 

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل طراحی ناخن شیک قرمز سال 2023 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها