بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

بهترین فینگر فود عقد 


بطور حتم شما هم نام فینگر فود را بارها شنیده اید و یا در میهمانی ها، مراسم، باغ تالار عروسی، سالن عقد و مجالس از انواع آن استفاده نموده اید.معانی این عبارت متفاوت است بعنوان مثال غذای لقمه ای، غذای انگشتی، لقمه های کوچک و … . درست است که عبارت فینگر فود به تازگی وارد دایره لغات غذایی شده و برخی فکر میکنند که یک غذای جدید است، اما در واقع غذای جدید نیست.

در واقع غذاهایی مانند انواع کوکو و کتلت، نان و پنیر گردو، نان و پنیر سبزی، سمبوسه و … جزو این دست از غذاها هستند که از قدیم در لیست غذایی وجود داشتند اما امروزه فینگر فودهای آمریکایی و فرانسوی جای خود را به فینگر فودهای سنتی داده اند و افراد ترجیح میدهند در مراسم خود از انواع خارجی آن استفاده نمایند.
به همین دلیل علاوه بر غذاهای اصلی و انواع سالاد در مراسم عروسی ،دیگر نوع غذایی که توسط تشریفات مجالس تهیه دیده میشود، فینگر فود است. فینگر فود از دو واژه فینگر به معنای انگشت و فود به معنای غذا است. این بدان معنی است که فینگر فودها غذاهای کوچکی هستند که در ابعاد کوچک تهیه شده و به راحتی توسط دست ،چنگال و یا قاشق خورده میشود.

اهمیت استفاده فینگر فود عقد 


فینگر فود عقد در مراسم در ابتدای مراسم شام و بصورت کاملا سرپایی سرو میشود. دو مدل سرو فینگر فود در مراسم، بصورت بار و یا شات است که در اختیار میهمانان قرار میگیرد.
یکی از مواردی که در سرو فینگر فودها در مراسم ها مهم است نحوه چیدن آن ها است. نحوه چیدن فینگر فود عقد باید به گونه ای باشد که زیبایی میز را دو چندان نماید. علاوه بر این ظروفی که فینگر فودها در ان سرو میشوند، باید زیبایی دیزاین میز را تحت تاثیر قرار دهند؛ زیرا به واقع فینگر فودها مانند نگین های میز شام هستند .ضمن اینکه باید در تمام مسیر پذیرایی بشکلی یکنواخت توزیع شده باشد.
علاوه بر این، موادی است که در تهیه فینگر فود یک مجلس رسمی بکار میرود است. مواد متشکل نباید احساس سیری به میهمانان دهد و بعنوان یک پیش غذا و غذای سبک باشد. برای مشاهده محضر های عقد با پذیرایی شام مطلب سالن عقد با پذیرایی شام  را مشاهده کنید.


انواع فینگر فود عقد


تنوع در فینگر فود عقد بسیار زیاد است بطوری که نمیتوان مرزی برای آن ها قائل شد اما بطور کلی سه مدل فینگر فود عقد در لیست غذایی وجود دارد که با توجه به مراسم خود میتوانید یک نوع از آنها را سفارش دهید:
فینگر فود عقد سرد : این فینگرفودها در یخچال نگهداری میشوند و برای مراسم کوچک و غیر رسمی کاربرد دارد مانند :تارت الویه ،کاناپ کوکو ،والوان و …
فینگر فود عقد گرم  : این نوع از فینگر فودها در محل آماده میشوند و سرو آنها در ظروفی شیک صورت میپذیرد مانند ،روماکی ،کنتاکی ،اسایسی تایلندی و …
فینگر فود عقد دریایی : از انواع آبزیان تهیه میشود.انواع میگو ،ماهی ،سوشی ،صدف و … جزو این گروه قرار میگیرند که طرفداران بسیار زیادی نیز دارد.
محدودیت خاصی برای انتخاب نوع فینگر فود در مراسم وجود ندارد اما بطور کلی در مراسم رسمی تر مانند مراسم ازدواج که در سالن های تشریفات برگزار میگردد از انواع فینر فود گرم و یا دریایی استفاده شده و در مراسم هایی با تعداد میهمانان کمتر از فینگر فودهای سرد استفاده میشود.
علاوه بر این فصل مراسم نیز بسیار مهم است بطوریکه در فصول سرد، اکثرا از فینگر فودهای گرم استفاده میکنند.


altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: