بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

جا حلقه ای مناسب برای جشن عقد

می‎توان حلقه‎‎های ازدواج را به خودی خود یادگاری‎های عشق نیز نامید. اما این یادگاری‎های گران‎بها را بهتر است چگونه به دست عزیزترین فرد زندگی خود برسانیم. بله؛ درست است، در وهله‎ی اول سلیقه‎ی عروش خانم بسیار مهم است که آقای داماد باید آن را در نظر بگیرد و مطابق آن جاحلقه ای مناسبی تدارک ببیند، تا خاطره‎ای به یاد ماندنی برای همسر خود به جا بگذارد و او را حسابی شگفت‎زده کند.

خوش‎بختانه جاحلقه‎ای برای عروس و داماد در طرح‎ها و مدل‎های مختلف وجود دارد که هم می‎توانید آن‎ها را از مغازه‎داران بخرید و هم این‎که خودتان با ایده‎های ناب و منحصربه فرد یک جا حلقه‎ای خاص تهیه کنید.

جاحلقه‎ای خلاقانه

مطمئنا یکی دیگر از تزیینات دوست داشتنی و شیک مراسم عروسی تزیین جا حلقه‎ای عروس و داماد است که ایده‎های جالبی برایش وجود دارد. از وسایل تزیینی مختلفی برای این کار می‎توانید استفاده کنید که ساده ترین و زیباترین آن ها گل طبیعی است. با استفاده از گل طبیعی به راحتی می‎توانید جا حلقه‎ای عروس و داماد را به زیباترین شکل تزیین کنید.

خانم‎های باسلیقه و خوش ذوق ایرانی تمام وسایل و جزئیات مراسم عقد و عروسی را با حوصله تزیین می‎کنند و دوست ندارند هیچ وسیله‎ای ساده و بدون تزیین باقی بماند. شاید با خودتان فکر کنید جا حلقه‎ای که دیگر نیاز به تزیین ندارد اما در این مطلب با مدل‎های شیک جا حلقه‎ای نامزدی و روش‎های تزیین آن‎ها برای سفره عقد آشنا می‎شوید.

اما چرا جا حلقه‎ای؟

     بدون شک شما برای خرید حلقه‎های ازدواج خود هزینه‎ی قابل توجهی کرده‎اید، خب طبیعتا چگونگی تقدیم کردن این هدیه به همسر آینده یا عروس آینده خود بسیار مهم است که هم زیبا و شیک باشد و هم جلوگر سلیقه و ذوق شما؛ همچنین تدارک دیدن یک جاحلقه‎ای شیک و زیبا نشانه شخصیت و با کلاس بودن خانواده داماد است. پس بدون شک در تدارکات خرید حلقه و خرید وسایل سفره عقد از یک جاحلقه‎ای شیک برای عروس و داماد غافل نشوید.

جا حلقه‎ای : یک رسم قدیمی

یکی از کارهایی که خانواده داماد انجام می‎دهند، یک حلقه‎ی نشان را برای عروس خانم میاورند و در کنار بقیه‎ی هدیه‎ها به عروس خود تقدیم می‎کنند. گلفروشی‎ها معمولا هزینه‎ی زیادی بابت تزیین این جای حلقه‎ای‎ها و تزیین جای حلقه‎ی نشان و عقد می‎گیرند، پس چه بهتر که خودتان بتوانید از این عکس‎ها ایده بگیرید و جایگاه حلقه را درست کنید. جای حلقه برای ازدواج که یکی از اصلی‎ترین رکن‎های مراسم عقد و نامزدی است. ‎

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: