بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از اصولی که باید در عکاسی عروسی رعایت شود این است که نحوه ایستادن خانم ها با آقایان متفاوت است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای ژست عکس نامزدی جدید ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

ژست عکس نامزدی جدید؛ با طرح های شیک و زیبا مد سال 

" ژست عکس نامزدی جدید " ژست عکس نامزدی جدید 1402 | ژست عکس عروسی جدید | ژست عکس عروس جدید | ژست عکس جدید عروس و داماد | ژست عکس جدید عروس داماد | ژست عکس تکی عروس جدید | جدیدترین ژست عکس نامزدی

یکی از اساسی‌ترین مشکلات عکاسان و همچنین سوژه‌های عکاسی این است که نمی‌دانند دست خود را در چه پوزیشنی قرار دهند. برای این که سوژه با دست‌های خود احساس راحت‌تری داشته باشد وسیله ای در دست او قرار دهید. چیزی مثل یک گل می‌تواند دست‌های سوژه را از بلاتکلیفی درآورد. در عکس‌های کلاسیک داماد دست خود را داخل جیب می‌کند یا جلیقه کت خود را می‌گیرد یا کرواتش را درست می‌کند. اگر با یکی از دست‌ها کاری انجام می‌شود دست دیگر بهتر است آزاد باشد. هیچ گاه دست‌ها را مشت نکنید. مشت کردن دست‌ها در عکس شما را عصبانی و خشن نشان می‌دهد. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ژست عکس نامزدی جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

ژست عکس نامزدی جدید 1402؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید


حالت طبیعی دیگری که فرد می‌تواند داشته باشد حالتی است که قدم زدن فرد را نشان می‌دهد. دستان در کناره‌های کُت به گونه‌ای که در حال پوشیدن آن است. در آتلیه جهت بادی که می‌وزد از پنکه و وزش باد آن از روبرو می‌توان استفاده کرد که در عکاسی بانوان به جهت حالت پراکنده موها، نیز استفاده می‌شود. فرم دستان در حالت ایستاده و بی‌حرکت نیز زیباست
اگر تپل هستید یا نگرانید که غبغب شما در عکس به چشم بخورد، هنگام عکس گرفتن آب دهان خود را قورت دهید. این کار سبب انقباض غبغب شما می‌شود. یک راه بهتر هم این است که شما پایین‌تر بنشینید و عکاس عکس شما را از بالا بگیرد. در این حالت غبغب شما پنهان می‌شود. صورت خود را از گردن فاصله دهید چرا که اگر سر را به پایین بیاورید و چانه را به گلوی خود بچسبانید حتی اگر لاغر باشید برای شما غبغب درست می‌شود.
ژست عکاسی دیگری که اقایان می‌توانند از آن بهره گیرند تکیه بر دیوار البته نه از روبرو بلکه به جهت مخالف دوربین بوده باشد. مجدد چهره‌ای سه رخ مد نظر دوربین بوده و همانطور که ملاحظه می‌کنید نگاه فرد رو به دوربین نیست بلکه به سمتی دیگر چشم دوخته است. ازجمله ژست‌های راحتی است که حتی در دکورهای آتلیه‌ای نیز می‌توان از آن استفاده کرد

جدیدترین ژورنال ژست عکس نامزدی جدید 2023

alt

بنر

ژست عکس نامزدی در خانه

alt

ژست عکس نامزدی ایرانی  

alt

ژست عکس نامزدی اینستاگرام

alt

ژست عکس خواستگاری

alt

ژست عکس دونفره بله برون  

alt

ژست عکس نامزدی با حلقه 

alt

ژست عکس نامزدی در آتلیه

alt

ژست عکس نامزدی و عقد

alt

ژست عکس نامزدی جدید 1402 | ژست عکس عروسی جدید   

alt

ژست عکس عروس جدید | ژست عکس جدید عروس و داماد | ژست عکس جدید عروس داماد  

alt

ژست عکس تکی عروس جدید | جدیدترین ژست عکس نامزدی   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل ژست عکس نامزدی جدید سال 2023 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(4 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

بهترین ایده ها