بنر
بنر
بنر
بنر

تزیین ماشین عروس

جشن عروسی، یکی از زیباترین روزهای زندگی زوج‌ها است. از ویژگی‌های شب عروسی، خاطرات جذابی است که در ذهن اطرافیان و عروس‌ و داماد، به یادگار می‌ماند. زیبایی جزئیات عروسی، همیشه نظر اطرافیان را جلب می‌کند. لباس عروس، آرایش عروس، ماشین عروس و دسته‌گل عروس، همه و همه، جزء آیتم‌های جذاب جشن عروسی است. هرچه برای تزیین ماشین عروس، مدل‌ های بیشتری ببینید، می‌توانید با الهام از آن‌ها، بهترین و زیباترین ماشین عروس را داشته‌ باشید.

یادتان باشد که، تزیین ماشین عروس، یکی از هیجان‌انگیزترین بخش‌های جانبی در عروسی است.جشن عروسی، یکی از زیباترین روزهای زندگی زوج‌ها است. از ویژگی‌های شب عروسی، خاطرات جذابی است که در ذهن اطرافیان و عروس‌ و داماد، به یادگار می‌ماند. زیبایی جزئیات عروسی، همیشه نظر اطرافیان را جلب می‌کند. لباس عروس، آرایش عروس، ماشین عروس و دسته‌گل عروس، همه و همه، جزء آیتم‌های جذاب جشن عروسی است. هرچه برای تزیین ماشین عروس، مدل‌ های بیشتری ببینید، می‌توانید با الهام از آن‌ها، بهترین و زیباترین ماشین عروس را داشته‌ باشید.

رسم تزیین ماشین عروس 

یکی از رسومات برگزاری مراسم جشن عروسی در ایران، تزیین ماشین عروس است. نشان‌دادن شادی جشن عقد و عروسی و شروع زندگی مشترک زوج‌ها، یکی از علت‌های تزیین ماشین عروسی است. این رسم، در گذشته با تزیین کالسکه و اسب انجام می‌شد. در روستاهای ایران نیز، این رسم با تزیین چارپایان و مرکب‌های آن‌ها، انجام می‌شود. داماد، عروس را سوار بر این مرکب‌های تزیین شده می‌کند و به سمت جشن و در نهایت به خانه مشترک می‌برد.

این روزها، سلیقه‌های متفاوتی برای تزیین ماشین عروس و انتخاب نوع ماشین عروس وجود دارد. در شهرهای بزرگ، داماد، ماشینی را انتخاب می‌کند و برای روز عروسی، آن را تزیین می‌کند. این تزیین توسط گل‌فروشی یا یکی از اطرافیان انجام می‌شود.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 2.3 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها