بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر

توجه به ماهیت حلقه و پشت حلقه

پیش از آنکه به ذکر موردی نکات مان بپردازیم، لازم است که توضیحی کلی را در مورد تمامی انواع حلقه و پشت حلقه ای در نظر گرفت. منظور از «حلقه» همان حلقه یادبودی است که در هنگام بسته شدن پیمان عقد هدیه می شود و به نوعی زیور اصلی زندگی زناشویی محسوب می گردد. به همین علت نیز همیشه به عنوان پایه برای سایر انگشترها قرار می گیرد.

«پشت حلقه» اغلب انگشتری نگین دار است که در هنگام ازدواج به عروس هدیه می شود و بیشتر برای آراستگی و استحکام بیشتر پیوند اوست. به همین علت به آن «انگشتر ازدواج» نیز گفته می شود و همیشه در پشتِ حلقه اصلی پوشیده می شود.

انتخاب ست حلقه ها:

اگر شما با ایده پوشیدن دو حلقه یا انگشتر جداگانه بر یک انگشت واحد راحت نیستید و عدم ارتباط و هماهنگی چیزها شما را اذیت می کند، ست های انگشتر ازدواج چندتکه را در نظر داشته باشید: در این ست ها حلقه نامزدی و انگشتر ازدواج کاملاً با یک تم واحد، از فلز و سنگ های قیمتی مشابه، با هدف تکمیل یکدیگر فراهم شده اند – حتی حلقه داماد نیز با ست هماهنگ شده و به طور کلی تمامی قطعات انگشتری همبسته یکدیگر هستند.

البته ست های انگشتری نیز هستند که از دو انگشتر متمایز تشکیل شده اند – در مقابل ست های دیگری که آنقدر شبیه هم ساخته می شوند که هیچکس جز خود فرد نمی فهمد دو انگشتر جدا از هم را پوشیده است! اگر شما حلقه ازدواج بسیار خاص و کم نظیری را دارید و به دنبال یک انگشتر پشت حلقه ای زیبا برای آن هستید، می توایند به زیورآلات سازی های شاخص شهرتان مراجعه نمائید تا آنها هماهنگی موردنظر را به وجود بیاورند.

به یاد داشته باشید که انگشتر پشت حلقه حتی اگر با حلقه نامرتبط باشد، همواره باید بتواند به جلوه آن چیزی اضافه و به نوعی زیبایی آن را تکمیل کند. اما اگر پشت حلقه با تضادش از آراستگی کلی دست شما بکاهد باید از انتخاب آن صرف نظر کرد.

حلقه نامزدی را بر انگشت های مختلف امتحان کنید:

با وجود آنکه محل همیشگی قرارگیری حلقه نامزدی و انگشتر ازدواج بر انگشت چهارم دست چپ است؛ ضرورتاً نیازی نیست که حتی بعد از انجام مراسم عروسی باز هم آنها را بر همان دست بپوشید. مطابق سلیقه خود حلقه و پشت حلقه را بر انگشتان مختلف دست جا به جا کنید تا به بهترین حالت ممکن در هنگام دیده شدن شان دست یابید – قطعاً جا به جا کردن حلقه و پشت حلقه به دست راست نیز مشکلی را در پی ندارد؛ تنها چیزی که بایستی به آن توجه داشته باشید تفاوت های اندازه ای انگشتان است.

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: