بنر
بنر
بنر
بنر
پوشیدن پالتوی چهارخونه برای خانم ها در رده سنی مختلف مناسب می باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدل پالتو چهارخونه درشت جدید ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

40 مدل پالتو چهارخونه درشت جدید 1402؛ فوق العاده زیبا و خفن

" مدل پالتو چهارخونه درشت جدید " مدل پالتو چهارخونه درشت ساده | مدل پالتو چهارخونه بزرگ | مدل پالتو با پارچه چهارخونه درشت | مدل پالتو چهارخونه سایز بزرگ | مدل پالتو چهارخونه ای درشت وقتی صحبت از پارچه چهارخانه می شود، چهارخانه تارتان یا اسکاتلندی (Tartan) جزو اولین طرح هایی است که در ذهن نقش می بندد. در طراحی این پارچه از خطوط عمودی و افقی با ضخامت مختلف استفاده می شود. این خطوط متقاطع در کنار یکدیگر چهارخانه های کوچک و بزرگی ایجاد می کنند. چهارخانه تارتان یک طرح لوکس با رنگ بندی خاص و البته متنوع است. از این پارچه برای دوخت بارانی، پالتو، شلوار و لباس های رسمی استفاده می شود. ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پالتو چهارخونه درشت جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل پالتو چهارخونه درشت جدید 1402؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

یکی از معروف ترین مدل های پارچه چهارخانه تارتان طرح چهارخانه باربری است. برند باربری در طراحی این پارچه از رنگ زمینه کرم و خطوط قرمز و مشکی استفاده کرده است. در ابتدا این پارچه چهارخانه به عنوان آستر ترنچ کت های باربری مورد استفاده بود. پس از مدتی این پارچه چهارخانه خاص و فوق العاده تبدیل به امضای برند باربری شد. این پارچه به حدی معروف است که امروزه باربری از آن در تولید کیف، بوت، شالگردن و بارانی استفاده می کند.

جدیدترین ژورنال مدل پالتو چهارخونه درشت جدید 2023

alt

مدل پالتو چهارخونه اسپرت 

بنر

alt

مدل پالتو کشمیر چهارخونه

alt

پالتو چهارخونه پشمی

alt

مدل پالتو ترکیبی چهارخونه و ساده  

alt

پالتو چهارخونه طوسی 

alt

مدل پالتو چهارخونه ریز زنانه  

alt

مدل پالتو چهارخونه با چرم

alt

مدل پالتو چهارخونه جلو بسته  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل پالتو چهارخونه درشت جدید سال 2023 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • خديجه سواعدي شنبه, 20 آبان 1402

    خيلي خوب


عناوین جذاب امروز