بنر
بنر
بنر
بنر
ست کردن بارانی زنانه کلاسیک با کت‌شلوار زنانه به شما استایلی رسمی و شیک می‌دهد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدل بارانی جدید در اینستاگرام ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

40 مدل بارانی جدید در اینستاگرام 1402؛ فوق العاده زیبا و خفن

" مدل بارانی جدید در اینستاگرام "  انواع مدل بارانی زنانه جدید | مدل بارانی کوتاه زنانه جدید | مدل های جدید بارانی زنانه | مدل لباس بارانی زنانه جدید | جدید ترین مدل بارانی زنانه با داشتن یک بارانی کلاسیک در کمدتان می‌توانید استایل‌های متفاوت و جذابی از یک ست رسمی تا یک ست راحت و روزانه داشته باشید. برای مثال می‌توان از بارانی همراه کت و شلوار زنانه استفاده و استایلی رسمی و جذاب داشت. همچنین اگر می‌خواهید ظاهری کژوال‌تر داشته باشید این کت را با شلوار جین و بافت راحت در کنار نیم بوت‌ زنانه بپوشید و یک استایل راحت و شیک را تجربه کنید.  ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل بارانی جدید در اینستاگرام فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

مدل بارانی جدید در اینستاگرام 1402؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

بارانی‌ها در ابتدای ظهور خود در دنیای مد و پوشاک تنوع زیادی نداشته و اغلب به شکل بارانی‌های کلاسیک امروزی بودند. با گذشت زمان و متناسب با نیاز و سلیقه افراد جامعه انواع بارانی از نظر طرح، مدل و نوع پارچه وارد دنیای مد شدند. در ادامه شما را با انواع بارانی زنانه آشنا خواهیم کرد.

بارانی کلاسیک به نوعی از بارانی گفته می‌شود که تمامی المان‌های طراحی بارانی‌های اولیه را حفظ کرده است. بارانی کلاسیک شامل یقه انگلیسی، کمربند و چهار دکمه در قسمت میانی است و اغلب نیز قد بلندی تا زیر زانو دارند.

جدیدترین ژورنال مدل بارانی جدید در اینستاگرام 2023

alt

بنر

اینستاگرام پالتو لاکچری

alt

مدل بارانی کوتاه

alt

اینستاگرام پالتو مجلسی   

alt

مدل بارانی ترکیه

alt

مدل بارانی جدید کوتاه  

alt

مدل بارانی زنانه جدید

alt

اینستاگرام پالتو لاکچری دخترانه

alt

مدل بارانی جدید ۱۴۰۲   

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل بارانی جدید در اینستاگرام سال 2023 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
برای رای دادن اولین نفر باشید
بنر
بنر

نظرات شما:

بهترین ایده ها