بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین مدلهای ژله شب یلدا ویژه سال 2023 - 1402 جلب می نماییم. 

alt

40 ژله شب یلدا 1402؛ فوق العاده زیبا و خفن

" ژله شب یلدا " ژله شب یلدا در لیوان یکبار مصرف | ژله هندوانه در ظرف پیرکس | ژله شب یلدا آسان | آموزش ژله شب یلدا جدید برای خارج کردن از قالب ! چند تا روش هست. اول اینکه قبل از ریختن موادمون توی قالب قالب رو خیس کرده (فقط نمدار) و نیم ساعت توی فریزر بزاریم. که حتما این کار رو بکنید. وقتی مواد رو ریختین خواهشا کمه کم ۱۰ تا ۱۲ ساعت بزارید توی یخچال بمونه و زود نخوایید برش گردونید! اینو برای افرادی مثل خودم میگم که طاقت ندارن و میخوان سریع ببینن نتیجه ی کارشون چی شده! ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ژله شب یلدا فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

ژله شب یلدا 1402؛ که حتما باید آن ها را مشاهده کنید

برای اینکه ژله های چند رنگ درست کنید . حتما از سفت شدن لایه ی زیری مطمئن بشید. وگر نه ژله ها تداخل پیدا میکنه. میتونید برای سریع تر بسته به جای ۱ لیوان آب سر کمتر از یک لیوان یخ بریزید ولی بدونید این طوری خیلی زود میبنده و باید سرعت عمل داشته باشید.

جدیدترین ژورنال ژله شب یلدا 2023

alt

ژله شب یلدا 1402 

alt

 ژله شب یلدا برای عروس 

alt

ژله شب یلدا لیوانی   

alt

ژله شب یلدا قالبی 

alt

ژله شب یلدا برای مدرسه  

alt

ژله شب یلدا در لیوان یکبار مصرف   

alt

ژله هندوانه در ظرف پیرکس  

alt

ژله شب یلدا آسان

alt

آموزش ژله شب یلدا جدید ​​​​​​​  

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

به انتهای مقاله جدیدترین مدل ژله شب یلدا سال 2023 رسیدیم، اگر از مدل های معرفی شده در این نوشته خوشتان آمد حتما آن را با دوستانتان به اشتراک بگذارید. همچنین اگر نظری دارید آن را از بخش دیدگاه برای ما بنویسید.


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(18 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها