بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تابستان فصل رنگ های زنده و شاد است.همه ما میدانیم پوشیدن لباس های تیره در این فصل باعث جذب بیشترآفتاب شده و در نهایت گرما را افزایش میدهد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو تابستانی جدید 1400 جلب می نماییم. 
alt
مدل مانتو تابستانی جدید ۱۴۰۰

مدل مانتو تابستانی جدید 1400 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مانتو تابستانی جدید 1400 " شاید شما اهل ریسک در استایلتان نباشید و از رنگ های زرد و صورتی و … استفاده نکنید، برای شما رنگ های کرم، طوسی روشن و سفید بهترین گزینه برای مانتو هستند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو تابستانی جدید 1400 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. همانطور که فهمیدیم آزادی مانتو تابستانی از اصول مهم انتخاب یک مانتوی مخصوص تابستان است.

مدل مانتو جدید تابستانی دخترانه 1400

شما میتوانید یک مانتوی گشاد جلو بسته داشته باشد اما یک مانتوی کمر دار هرگز! یکی دیگر از اصولی که هنگام انتخاب و خرید یک مانتوی تابستانی باید به آن توجه داشت مدل یقه یک مانتو است.مانتوهایی با یقه بزرگ میتوانند  اشتباه ترین انتخاب شما باشند. لباس های گشاد باعث میشوند بدنتان کمی هوا بخورد و همین مساله کمی از شدت گرما میکاهد. پانچوی نخی و مانتو کیمونو از پرطرفدارترین مدل های مانتوی تابستانی هستند. پس اگر خواستید یک مانتوی خنک داشته باشید حتما یک مانتوی گشاد با رنگ روشن انتخاب کنید.

مدل مانتو تابستانی جدید 1400

alt
مدل مانتو تابستانی حریر
alt
مدل مانتو تابستانی ابروبادی

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(12 امتیاز , میانگین: 4.4 از 5)


نظرات شما: