بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اینبار با چندین ​​​​مدل تزيين كله قند بله برون 1400 لاکچری و فوق العاده جذاب از جدیدترین ژورنالها در خدمت شما هستیم. میتوانید تصاویری را که با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد .
alt
تزیین کله قند بله برون 

تزيين كله قند بله برون 1400

برای مشاهده تصاویر جدیدترین تزيين كله قند بله برون ​​​​1400 با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله مد از مجله سوربان، برای شما عروس خانم ها، جدیدترین انواع ​​​​ تزيين كله قند بله برون 1400 - 2021 ویژه سال جدید را فراهم آورده ایم. در ادامه تزیین های بسیار زیبا از كله قند بله برون برای سفره عقد های محضر عقد، سفره عقد خانگی و یا سفره عقد در تالار میبینید. با سوربان همراه باشید.

 در گذشته از کله قند به جای شیرینی استفاده می کردند. خانواده داماد بعد از گرفتن بله از عروس خانم، کله قند را شکسته و به واسطه ی آن دهان خود را شیرین می نمودند! حتی امروزه این رسم در برخی از شهر های ایران هنوز پا برجاست و در مجلس بله برون و عقد کنان صورت می پذیرد. توجه کنید که کله قندی که در مراسم بله برون استفاده می شود به صورت تک و تزیین شده است و کله قندی که در مراسم عقد کنان از آن استفاده می شود، به صورت جفت خواهد بود. از این جفت کله قند برای ساییدن آن دو به هم بر روی پارچه ای روی سر آقا داماد و عروس خانم استفاده می کنند که از گذشته این کار مبنی بر این بوده که شیطان از عروس و داماد دور بماند.

برای داشتن بهترین تزیین وسایل بله برون عروس سعی کنید تمامی اجزا را به صورت هماهنگ تزیین نمایید و از این طریق زیبایی و جذابیت بیشتری به تزیینات خود ببخشید. تصاویری که در ادامه ملاحظه می فرمایید تزیین قند بله برون را به شکل های مختلف نشان می دهد که هر یک از این مدل های زیبا و متنوع می توانند ایده جذاب و جالبی برای تزیینات شما محسوب گردند و با الگوبرداری از آنها زیباترین تزیینات را داشته باشید.

alt
تزئین کله قند برای خواستگاری
alt
تزئین کله قند عروسی با تور 
alt
عکس تزئین کله قند بله برون 
alt
تزئین کله قند 
alt
تزئین کله قند عروس
alt
تزئین کله قند عروسی 
alt
عکس تزئین کله قند 
alt
تزئین کله قند با روبان
alt
تزئین کله قند با نوار گیپور و گل های پارچه ای
alt
جدیدترین مدل های تزئین کله قند
alt
تزئین کله قند عروس یا پارچه تور ساده و نواری از مهره کریستالی
alt
تزیینات شیک و جذاب کله قند بله برون
alt
تزیین کله قند عروس در اینستاگرام
alt
مدل تزیین قند شکن بله برون

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)

نظرات شما: