بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اینبار با چندین ​​​​مدل تزیین شاخه نبات سفره عقد 1400 لاکچری و فوق العاده جذاب از جدیدترین ژورنالها در خدمت شما هستیم. میتوانید تصاویری را که با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد .
alt
عکس های جالب تزیین نبات سفره عقد

تزیین شاخه نبات سفره عقد 1400

برای مشاهده تصاویر جدیدترین تزیین شاخه نبات سفره عقد ​​​​1400 با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله مد از مجله سوربان، برای شما عروس خانم ها، جدیدترین انواع ​​​​ تزیین شاخه نبات سفره عقد 1400 - 2021 ویژه سال جدید را فراهم آورده ایم. در ادامه ایده عکس تزیین شاخه نبات سفره عقد بسیار زیبا برای سفره عقد های محضر عقد، سفره عقد خانگی و یا سفره عقد در تالار میبینید. شاخه نبات نماد شیرینی دوران زندگی است و هر کدام از طراح‌های سفره عقد بر اساس سلیقه زوج‌ها و خودشان طرح‌های مختلفی را روی شاخ نبات اجرا می‌کنند.

تاریخچه سفره عقد به گذشته برمی گرده.زرتشتیان آن را سفره گواه می نامیدند..دلیل توجه ایرانیان باستان اینه که ازدواج از مهم ترین رویدادهای زندگی هر شخصیه.ایرانیان باستان به منظور تزیین کردن سفره عقد از ظرف های خاص کمک می گرفتند و روی پارچه پهن می کردند.در زمان های دور برای هر جشن یا مراسم مذهبی سفره هایی پهن می نمودند که با توجه به جشن مطابق شرایط جشن مراسم را می آراستند.
سفره عقد بیشتر به رنگ سفید دیده می شه و عده ای اون رو نماد سفیدبختی و پاکی تلقی می کنن.چیزی که متفاوته اینه که از رنگهای متنوعی برخورداره و در قومیت های مختلف ایرانی رنگ این سفره فرق می کنه.ضمنا رنگ سفره عقد به سلیقه عروس و داماد هم وابسته ست.به هماهنگی ظروف هم توجه کنید.

alt
تزیین شاخه نبات برای سفره عقد
alt
مدل تزیین شاخه نبات سفره عقد
alt
آموزش تزیین شاخه نبات سفره عقد
alt
تزیین سفره عقد و نباتهای با طرح خاص
alt
تزیین نبات به شکل دسته گل
alt
تزیین نبات به شکل دسته گل
alt
آموزش تزیین خنچه ای نبات
alt
تزیینات خنچه ای نبات سفره عقد
alt
طرح تزیین شاخه نبات عروس داماد
alt
تزیین شاخه نبات عروس
alt
تزیین شاخه نبات هدیه ای
alt
خلاقیت تزیین شاخه نبات
alt
نمونه تزیین شاخه نبات عروس
alt
تزییت نبات بله برون
alt
تزیین شاخه نبات یادبود
alt
تزیین شاخه نبات با تور

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها