بنر
بنر
بنر
بنر
پیکسی مدل مویی کوتاه است که بیشتر در پشت و دور سر کوتاه و در بالای سر کمی بلندتر و دارای چتری خیلی کوتاه می‌باشد. اینبار با چندین ​​​​مدل مو پیکسی 1400 لاکچری و فوق العاده جذاب از جدیدترین ژورنالها در خدمت شما هستیم. میتوانید تصاویری را که با سلیقه شما هماهنگ است انتخاب کنید. امیدوارم مفید باشد .
alt
مدل موی پیکسی برای صورت کشیده

مدل مو پیکسی 1400

نام این مدل مو از موجودات اساطیری پیکسی سرچشمه گرفته است و در واقع این مدل مو توسط فرنچایز پریا دیزنی، به ویژه شخصیت تینکربل شناخته شده‌است. برای مشاهده تصاویر جدیدترین مدل مو پیکسی ​​​​1400 با ما همراه باشید. در ادامه این مقاله مد از مجله سوربان، برای شما عزیزان، جدیدترین انواع مدل مو پیکسلی​​​​ 1400 - 2021 ویژه سال جدید را فراهم آورده ایم. برای دیدن بهترین سالن های زیبایی عقد و عروسی اینجا را کلیک کنید.

تنها کاری که برای تقسیم بندی کردن مو باید انجام دهید این است که ابتدا موها را به عقب شانه کنید. موهای سمت راست را با یک خط صاف به دو بخش تقسیم کنید و از انتهای آن یک خط کمانی به سمت دیگر سر بزنید. موهای میان این دو خط را جدا کرده و با کلیپس ببندید.برای کوتاهی مو مدل پیکسی بلند دخترانه، از پشت سر شروع می کنیم. ابتدا با یک خط عمودی دقیقا در وسط پشت سر، موها را به دو بخش مساوی چپ و راست تقسیم کنید. سپس قسمت پایین موهای سمت چپ را بین انگشتانتان بگیرید و با قیچی کوتاه کنید. این قسمت، لایه راهنمای شما خواهد بود.مانند اولین لایه مو، سایر قست ها را نیز به همین صورت جدا کنید. دقت کنید که در تمام لایه ها زاویه کوتاهی مو و جهت انگشتان دست شما به یک شکل باشد. همچنین، قد موها در این مدل کوتاهی به صورت لایه لایه بیشتر می شود. بنابراین موهای قسمت تاج سر از پایین ترین لایه مو بلند تر خواهد بود.موهای جلوی سمت چپ را نیز با همان تکنیک کوتاه کنید. یعنی زاویه کوتاهی ۹۰ درجه و انگشتان دست موازی با سر. بلندی مو در این قسمت باید به قدری باشد که روی گوش را بپوشاند.

alt
مدل موی پیکسی 2021
alt
مدل موی پیکسی برای صورت بیضی
alt
مدل موی پیکسی برای صورت گرد
alt
مدل موی پیکسی برای موهای فر
alt
مدل موی پیکسی باب
alt
مدل موی پیکسی با چتری
alt
مدل موی پیکسی فر

alt

alt
مدل مو پیکسی نامتقارن

alt

alt
مدل مو پیکسی چیست

altalt

alt
مدل موی پیکسی برای موهای فر

altaltaltalt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها