بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
تصاویری از انواع مدل ابرو فیبروز مخصوص خانم ها و دختران خوش سلیقه را پیش رو خواهید داشت که امیدواریم این طرح ها با سلیقه شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.
alt
مدل ابرو فیبروز شده

مدل ابرو فیبروز 2022 دخترانه و زنانه

اگر شما هم جزو افرادی هستید که ابروهای کم پشت و ناقرینه ای دارید جدیدترین و بروزترین روش طبیعی و نچرال تاکنون فیبروز ابرو میباشد ما در این مطلب جدیدترین و زیباترین مدل ابرو فیبروز زنانه و دختراه رافراهم اورده ایم. مراقبت‌های بعد از روش فیبروز ابرو بسیار راحت است و کافی است تا 3 روز ابروی خود را چرب نموده و ابروی خود نشویید. برای دیدن بهترین آرایشگاه در تهران اینجا را کلیک کنید.

 بلافاصله پس از انجام فیبروز ابرو فرآیند بهبود زخم آن آغاز می‌شود. در چند روز اول با تورم، قرمز شدن و حساسیت پوستی و شاید اندکی کبودی بر روی قسمت فیبروز خورده ی ابروهایتان مواجه خواهید شد. البته همه ی این عوارض در فیبروز ابرو امری طبیعی هستند، اما با رعایت موارد ذکر شده می توانید در عرض دو روز زخم خود را بهبود دهید. استفاده از پمادهای تسریع التیام زخم، سرعت بهبود جای فیبروز را افزایش می دهند. دقت داشته باشید که اگر کبودی و تورم بیش از دو یا سه روز بعد از فیبروز ابرو طول کشید، ممکن است نشانه ای از عفونی شدن زخم تان باشد، در صورت مشاهده ی این موضوع سریعا به پزشک مراجعه نمایید.

alt
مدل ابرو فیبروز برای صورت کشیده
alt
مدل ابرو فیبروز دخترانه
alt
مدل ابرو فیبروز برای صورت گرد
alt
مدل ابرو فیبروز جدید
alt
مدل ابرو فیبروز اسپرت
alt
مدل ابرو فیبروز پهن
alt
مدل ابرو فیبروز نچرال
alt
مدل ابروی فیبروز جدید
alt
مدل ابرو فیبروز دخترانه جدید
alt
مدل فیبروز ابرو اسپرت
alt
مدل فیبروز ابرو دخترانه
alt
مدل فیبروز ابرو پهن
alt
مدل فیبروز ابرو برای صورت کشیده
alt
مدل فیبروز ابرو جدید
alt
مدل فیبروز ابرو باریک
alt
مدل فیبروز ابرو مشکی
alt
مدل ابرو فیبروز دخترانه
alt
مدل ابرو فیبروز دخترانه جدید
alt
مدل ابروی فیبروز دخترانه

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(16 امتیاز , میانگین: 4.5 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

نظرات شما: