بنر
بنر
بنر
بنر
در این مطلب برای شما عزیزان تعداد زیادی از مدل ناخن ۲۰۲۲ را قرار داده ایم.

alt

مدل ناخن ۲۰۲۲  شیک و به روز 

مدل ناخن ۲۰۲۲ " , اگر شما از آن دسته از خانم هایی هستید که تمایل دارید ناخن هایی خوش فرم و زیبا داشته باشید بهتر است علاوه بر انتخاب دیزاین ناخن شیک و بی نظیر به هماهنگی طرح و رنگ لاک با رنگ پوست تان توجه داشته باشید. در ادامه توجه شما عزیزان را به جدیدترین مدل ناخن ۲۰۲۲ جلب می نماییم. از شما دعوت می کنیم تا به تماشای این مدلهای بسیار زیبا بنشینید. لاک کرمی از انواع رنگ های خنثی می باشد که برای پوست روشن انتخابی مناسب و ایده آل به شمار می رود.

مدل افراد با رنگ پوست روشن نسبت به افرادی که دارای رنگ پوست سبزه و تیره می باشند انتخاب های بیشتری را برای انتخاب رنگ لاک خود دارند و اگر رنگ و طرح لاک ناخن برای پوست روشن بدرستی انتخاب شود جذابیت ظاهری ناخن ها تکمیل می شود.

لاک مشکی از انواع رنگ های پرطرفدار و محبوب برای خانم های مشکل پسند می باشد و اگر شما تمایل دارید مدل ناخن هایتان دیزاینی رسمی و متفاوت داشته باشند بهتر است از این رنگ استفاده نمایید.دیزاین ناخن ها باعث جذابیت بیشتر استایل خانم ها می شود از این رو بهتر است شما برای طراحی ناخن های خود از انواع مدل های خاص استفاده نمایید. توجه داشته باشید که برای جذابیت بیشتر ناخن ها می توانید حروف را با رنگ سفید روی آن ها ایجاد نمایید همچنین می توانید از ترکیب حروف بزرگ و کوچک برای دیزاین ناخن های خود استفاده کنید که این مدل طرح ناخن نیز زیبایی و جذابیت خاص خودش را دارد.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

بنر

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 3.2 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها