بنر
بنر
بنر
بنر
در این مقاله بیش از پنجاه مدل عکس از مدل سایه ۲۰۲۲ برایتان آورده ایم تا با مد روز آشنا شوید همچنین می توانید با دیدن آنها انتخاب را برای خودتان ساده تر کنید. رنگ سایه بهتر است متناسب با رنگ پوست انتخاب شود تا جذابیت خاصی به چشم ها بدهد.
alt
انواع مدل سایه مو

انواع مدل سایه ۲۰۲۲ زیبا

در این مطلب انواع مدل سایه ۲۰۲۲ با جدیدترین متدهای آرایشی روز دنیا را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها مورد توجه شما همراهان عزیز و گرامی قرار بگیرند و بتوانید با ایده گرفتن از آن ها مدل سایه چشم زیبا و شیکی را برای خود انتخاب کنید. سایه زدن اصولی، از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا در فرم چشم ها تاثیر بسزایی دارد. برای دیدن بهترین آرایشگاه در تهران اینجا را کلیک کنید.

سایه شاین دار بسیار درخشان است و بین چین و چروک های پلک جمع نمی شود و ظاهری جذاب و زیبا به چشم می دهد همچنین رنگ های تیره شاین برای آرایش بسیار مناسب است. برای داشتن چشم های زیبا باید آرایش چشم را به طور حرفه ای و اصولی انجام گیرد تا چهره از جذابیت بیشتری برخوردار شود. هنگام استفاده از سایه چشم باید به فرم طبیعی چشم ها دقت کرد زیرا مدل و حالت چشم ها تاثیر زیادی روی سایه زدن دارند. ابتدا صورت خود را با شوینده مناسب و سازگار با پوست بشویید. پوست باید تمیز و عاری از هر گونه چربی باشد و با استفاده از براش مخصوص چشم روی چشم پرایمر بزنید زیرا استفاده از پرایمر ماندگاری را افزایش می دهد و آرایش را جذابتر می کند. زیر ابرو می توانید از سایه سفید استفاده کنید تا فرم ابرو بهتر و خوش فرم تر دیده شود.

alt
انواع مدل سایه ریش
alt
انواع مدل سایه ابرو
alt
انواع مدل سایه 2022
alt
انواع مدل سایه زدن
alt
انواع مدل سایه ابرو جدید
alt
انواع مدل سایه چشم اسموکی
alt
مدل سایه چشم,مدل سایه ابرو
alt
مدل سایه مو,مدل سایه چشم ساده
alt
مدل سایه چشم عربی
alt
مدل سایه چشم جدید
alt
مدل سایه چشم دخترانه
alt
مدل سایه عروس جدید
alt
مدل سایه چشم دخترانه مجلسی
alt
مدل سایه دخترانه مجلسی
alt
مدل سایه چشم مجلسی جدید
alt
مدل مو سایه مجلسی
alt
مدل سایه چشم مجلسی
alt
مدل سایه مجلسی جدید
alt
مدل سایه چشم عروس جدید
alt
مدل سایه چشم عروس ایرانی
alt
مدل عروس سایه چشم
alt
مدل سایه عروس ایرانی

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(6 امتیاز , میانگین: 4.8 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

بهترین ایده ها