بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در این مطلب برای شما عزیزان تعداد زیادی از مدل کارت دعوت عروسی را قرار داده ایم.

alt

مدل کارت دعوت عروسی شیک و به روز 2022

" مدل کارت دعوت عروسی " انتخاب کارت مراسم عروسی بسیار مهم است زیرا این کارت سلیقه ی زوج جدید را به نمایش می گذارد. برای اجرای ایده های تان می توانید از یک گرافیست، نقاش، کاریکاتوریست کمک بگیرید. در ادامه توجه شما عزیزان را به جدیدترین مدل کارت دعوت عروسی جلب می نماییم. از شما دعوت می کنیم تا به تماشای این مدلهای بسیار زیبا بنشینید. ر در دعوت نامه های کلاسیک عروسی، همیشه پس از نام میزبان، یک خط متن زیبا برای دعوت مهمانان وجود دارد.

در انتخاب شعر و یا متن کارت ازدواج تان حوصله و دقت به خرج دهید چون گاهی شعر شما در ذهن میهمانان به یادگار می ماند. اگر متن های عاشقانه دوست ندارید و یا هیچ شعری برای کارت تان در نظر نگرفته اید می توانید با یک جمله ی رسمی کارت تان را پر کنید و میهمانان تان را مودبانه و محترمانه دعوت کنید. هنگام برنامه‌ریزی عروسی، انتخاب رنگ‌ها اغلب یکی از اولین کارها است. خوشبختانه، بیشتر تولید کنندگان کارت دعوت عروسی طیف گسترده‌ای از رنگ‌ها را برای انتخاب متن، کاغذ و حتی پاکت آن هم دارند.

برای انتخاب و خرید کارت عروسی باید بدانید که برخی کاغذها مثل کاغذهای پنبه‌ای و براق و کاغذهایی که ضخامت بیشتری دارند گران‌تر هستند. فونت‌های برجسته هم هزینه تمام شده کارت را بالاتر می‌برد. حتی باید به مسائل کوچکی مثل گرد بودن گوشه کارت هم دقت کنید چرا که این مورد هم باعث افزایش هزینه می‌شود.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(8 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما:
  • منیره چهارشنبه, 21 ارديبهشت 1401

    بسیار عالی

    پاسخ مدیر:

    مرسی از لطف شما دوست عزیز.