بنر
بنر
بنر
بنر
در این مطلب برای شما عزیزان تعداد زیادی از مدل دکور فرمالیته را قرار داده ایم.

alt

مدل دکور فرمالیته شیک و به روز 2022

" مدل دکور فرمالیته " مراسم فرمالیته عروسی بدین معناست که روز عروسی خود را پیش از فرا رسیدن آن شبیه‌سازی کنید. در ادامه توجه شما عزیزان را به جدیدترین مدل دکور فرمالیته جلب می نماییم. از شما دعوت می کنیم تا به تماشای این مدلهای بسیار زیبا بنشینید. این مراسم می تواند روز تمرینی خوبی به ویژه برای عروس خانم ها باشد، تا بدون حضور مردم لباس عروسی را بر تن کنند و با فراغ بال راه بروند و در روز مراسم اصلی، در لباس و با کفش عروسی  احساس راحت تری داشته باشد. 

مهمترین معایب برگزاری روز فرمالیته، هزینه آرایش، دسته گل طبیعی عروس و … می باشد که شاید بسیاری از زوجین توانایی پرداخت این هزینه اضافی را نداشته باشند. در صورت محدود نبودن بودجه برای روز فرمالیته، به منظور داشتن آلبوم عکاسی و کلیپ عروسی متفاوت تر می توانید تعداد لباس های متنوع تری را برای این روز تهیه و بر تن کنید. برای داشتن عکس های شادتر و زیباتر می توانید لباس های اسپرت، لباس های با رنگ های مکمل، لباس های ست شده و هم استایل بپوشید.

altaltaltaltalt

alt

بنر

alt

altaltaltaltaltalt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 3.0 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها