بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
معمولا، افراد نمی توانند نسبت به گل آرایی جشن خود بی تفاوت باشند و همواره به دنبال ایده های جدید و زیبا هستند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل گل ارایی جایگاه عروس 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل گل ارایی جایگاه عروس 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل گل ارایی جایگاه عروس 2022 " وقتی تزیینات عروسی با گل آرایی همراه باشد به زیبایی عروسی شما افزوده می شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل گل ارایی جایگاه عروس 2022 فراهم اورده ایم. حجم گل آرایی باید تناسب با خدمات مجالس باشد در انتخاب گل باید به فضای مراسم و حتی میزی که گل بروی آن قرار می گیرد توجه کرد اگر جشن عروسی شما در باغ عروسی یا ویلایی کنار دریا یا جنگل باشد بهتر است از گل هایی با پاییه کوتاه یا متوسط استفاده کنید چون گل با پایه بلند جلوی دید مهمان ها را می گیرد. 

متاسفانه بیشتر عروس خانوم ها برای گل آرایی مراسم عروسی خود تنها از یک رنگ استفاده می کنند در صورتی که باید در گل آرایی مراسم عروسی خود از مجموعه رنگ ها باید استفاده کنید. آراستن سقف محل برگزاری مراسم جشن عروسی به گلهای زیبا، باعث جلوه ی با شکوه و پر زرق و برق مجلس شما می شود. هیچ چیز به اندازه یک داربست کمانی پر از گل های زیبا با رنگ های مختلف و کریستال های آویزان همچون آبشار نمی تواند جایگاه عروس و داماد را عالی جلوه دهد. فقط به یاد داشته باشید که در گل آرایی مراسم عروسی نباید از گل‌های معطر استفاده کرد چون ممکن است موجب حساسیت، میگرن و دیگر بیماری‌ ‌های مهمان‌ها برانگیزد و گل معطر را فقط در دسته گل خودتان استفاده کنید.

 

alt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)

نظرات شما:

عناوین جذاب امروز