بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برای مراسم عقد می توان از لاک اکلیلی و براق یا مات و نگین دار استفاده نمایید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ناخن نامزدی 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل ناخن نامزدی 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل ناخن نامزدی 2022 " ناخن های زیبا و طراحی شده تاثیر زیادی در زیباتر شدن دست عروس خانم ها دارد. مخصوصا در روز نامزدی یا عقد که حلقه به دست کردن عروس با عکاسی و فیلمبرداری همراه است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ناخن نامزدی 2022 فراهم اورده ایم. می توانید از لاک های آینه ای همرنگ لباس یا دسته گل تان استفاده نمایید. اگر از لاک ها و طراحی های پر زرق و برق خوشتان نمی آید، می توانید از فرنچ استفاده کنید.

مراسم عروسی برای خانم ها بسیار مهم است و دوست دارند از همه نظر عالی به نظر برسند. عروس خانم های خوش سلیقه به لباس و شنیون و کفش ها و طرح و رنگ ناخن هایشان بسیار اهمیت می دهند. سعی کنید طرح ناخن تان را از حداقل یک ماه قبل از مراسم انتخاب نمایید و از ناخن کاری ماهر وقت بگیرید. از ماهر بودن و حرفه ای بودن ناخن کار مطمئن شوید و کارهایش را از نزدیک ببینید. اگر می خواهید رنگ لاک و طراحی شما بعدها در عکس و فیلم عروسی مراسم قدیمی به نظر نرسد از طراحی ساده و رنگی زیبا استفاده نمایید. فرنچ ناخن عروس و استفاده از لاک های مات برای طراحی ناخن عروس بسیار زیبا و شیک است و همیشه به روز خواهد بود.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.6 از 5)


نظرات شما: