بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
برای فرم دادن به ابروها می توانید بعد از اصلاح آن ها از مداد و ریمل یا ژل ابرو استفاده نمایید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ابرو جدید 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل ابرو جدید 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل ابرو جدید 2022 "  امروزه استفاده از ژل ابرو در بین خانم های جوان محبوبیت زیادی پیدا کرده است. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ابرو جدید 2022 فراهم اورده ایم. اگر بعد از برداشتن ابرو ها نقاط خالی را در برخی از قسمت های آن ها مشاهده کردید بهتر است نقاط خالی را به کمک مداد ابرو یا ریمل ابرو پر نمایید.

داشتن ابروهایی خوش فرم و مرتب نقش زیادی در افزایش زیبایی و جذابیت افراد دارند و به همین دلیل است که امروزه آرایشگران توجه ویژه ای به روش های آرایش ابرو دارند. تغییر در تعادل هورمون ها با افزایش سن ارتباط دارد. ممکن است کاهش سطح برخی هورمون ها مانند استروژن در بدن، موجب نازک شدن و یا ریزش موهای ابرو شود. اگر موهای تیره ای دارید رنگ ابرو باید دو درجه از رنگ مو روشن تر باشد این یک قانون است اما اگر موهایتان بلوند و روشن است ابروهایتان بهتر است دو درجه تیره تر باشند. اگر هم دوست داشته باشید میتوانید رنگ ابروهایتان را دقیقا رنگ موهایتان کنید.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 3.3 از 5)


نظرات شما: