بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
از مهمترین این تفاوت‌های طرح ابرو دخترانه با زنانه سادگی و پهن بودن آن است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل ابرو دخترانه 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل ابرو دخترانه 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل ابرو دخترانه 2022 " انتخاب یک مدل ابروی خوش حالت و مناسب با نوع چهره می‌تواند تغییرات مثبتی در جهت جذابیت و زیبایی چهره به وجود آورد و حتی تا حدودی می‌تواند عیب‌ها و نواقص صورت و به خصوص چشم‌ها را نیز پنهان کند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ابرو دخترانه 2022  فراهم اورده ایم.  ابرو‌های پهن چهره را جوان‌تر نشان می‌دهند. این مدل از ابرو در میان دختران کم سن و سال طرفداران بسیار زیادی دارد.

برای صورت‌های گرد مدل‌های ابروی زاویه دار مانند ابروی هشتی و شیطونی مناسب‌تر است، چرا که به صورت حالت کشیده تری می‌دهند. صورت‌های لاغر، کشیده و استخوانی برای ایجاد یک تضاد جذاب در صورت خود بهتر است از ابرو‌های پهن و کوتاه و ابرو‌هایی که زاویه دار نیستند، استفاده کنند. ابروهای زیادی نازک قشنگ نیستند. در زمان ابرو برداشتن چند بار دست نگه دارید و چک کنید که زیادی پیش نرفته باشید. اگر ابرویتان را زیادی برداشتید صبر کنید تا تمامش دوباره در بیاید و از اول شروع کنید.

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

بنر

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(6 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

نظرات شما:
  • خانم دوشنبه, 30 آبان 1401

    عالی

  • خانم قاضی زاده شنبه, 02 بهمن 1400

    زیبا

    پاسخ مدیر:

    مرسی از شما دوست عزیز سوربان.


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها