بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از زیورآلاتی که از دیرباز تا کنون مورد استفاده انسان قرار گرفته است دستبند است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل دستبند با مهره 2022 جلب می نماییم. 

alt

مدل دستبند با مهره 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل دستبند با مهره 2022 " این اکسسوری نوعی وسیله تزیینی است که انسان‌ها بر گرد مچ خود می‌بندند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دستبند با مهره 2022 فراهم اورده ایم. دستبند‌های کشی همیشه محبوب هستند. ساخت این نوع دستبند‌ها بسیار ساده است و می‌توانید از آن‌ها برای طولانی مدت استفاده کنید.

برای ساخت دستبند با مهره و کش، ابتدا یک کش مناسب و با کیفیت انتخاب کنید. سعی کنید از کش‌هایی استفاده کنید که مناسب برای جواهرسازی هستند. کش را بر اساس رنگ مهره خود انتخاب کنید. اندازه مناسب برای کش دستبند ۱ میلی‌متر است، اما انتخاب کش بستگی به وزن مهره‌ها و اندازه سوراخ‌ها دارد.  گره مربعی و گره جراحی مناسب‌ترین گره برای دستبند‌های کشی هستند. گره جراحی نوعی گره مربعی شکل با یک حلقه اضافی درون آن است. این حلقه اضافی از لغزش گره جلوگیری می‌کند. به یاد داشته باشید از مهره‌های سرامیکی و فلزی در کش استفاده نکنید. زیرا این مهره ها، کش را می‌برند. کش را قبل از اضافه کردن مهره به آن بکشید. با این کار، اندازه دستبند مناسب شده و بین مهره‌ها، فاصله نخواهد افتاد. برای گره زدن، ابتدا کش را محکم بکشید و سپس گره دوم را اضافه کنید.

مدل دستبند با مهره 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 3.8 از 5)

بنر
بنر

نظرات شما: