بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از طلاجات و جواهراتی که اغلب خانم ها طرفدار آن می باشند دستبند است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل دستبند 2022 طلا جلب می نماییم. 

alt

مدل دستبند 2022 طلا با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل دستبند 2022 طلا " دستبندها گاه ممکن است از طلای زرد، سفید و یا ترکیبی از هر دو به همراه فیروزه ساخته شده باشند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دستبند 2022 طلا فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. سعی کنید دستبندی را انتخاب کنید که درست اندازه دستتان باشد. و دستبندهایی انتخاب کنید که داراری قفل های محکم و مناسبی باشند.

در بین انواع مختلفی که برای دست‌بند می‌توانیم در نظر بگیریم، جنس طلا را می‌توان جزو اولین دسته‌ها به کار برد. دستبندهای طلا از دو نوع مختلف النگویی و زنجیری تشکیل شده اند. هر دوی اینها از جنس طلا ساخته شده اند. اما در شکل و فرم، کمی با هم تفاوت دارند. در انتخاب دستبند به رنگ پوست نیز باید توجه کرد. تمام رنگ ها متناسب با هر رنگی برای پوست نمی باشند انتخاب مناسب رنگ طلای متناسب با رنگ پوست باعث زیبایی دو چندان دستبند در دست شما می گردد. پوست برخی از افراد ممکن است نسبت به طلاجات و جواهرات حساسیت نشان دهند پس سعی کنید در انتخاب دستبند مورد علاقه تان این نکته را در نظر بگیرید و از آسیب به دیدن به دست هایتان جلوگیری کنید. اکثر دختر خانم ها دستبندهایی با مدل فانتزی را ترجیح می دهند. زیرا برای آن ها متناسب تر است. اما نگهداری از طلاهای فانتزی سخت و مشکل به نظر می رسد.

مدل دستبند 2022 طلا

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltalt

alt

altaltaltalt

alt

altaltaltaltaltalt

alt

alt

altaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.8 از 5)


پیشنهادها برای شما

گالری جواهرات زمردی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلا و جواهرات آریان تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلا و جواهرات ربیعی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلای صدف تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلا و جواهرات گیوی در تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری‌ طلا و جواهرات خالدی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

گالری طلای ساعتچی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما:
  • همراه سوربان جمعه, 25 شهریور 1401

    عالی بودن ایده های خوبی بودن اگه میشه مدل لباس مجلسی کره ای هم بزارید ممنونمم

    پاسخ مدیر:

    ممنون از همراهی شما دوست عزیز سوربان. حتما. به نویسنده اطلاع دادیم