بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
مدل های زیاد و متنوعی از انواع دستبند ها با کیفیت و جنس های مختلف در دنیای مد وجود دارد. انواع دستبند (زنجیر، تسبیحی، چرمی، مروارید …) را هنگام خرید در نظر بگیرید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل دستبند 2022 دخترانه جلب می نماییم. 

مدل دستبند 2022 دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل دستبند 2022 دخترانه "  هنگام خرید دستبند مواردی وجود دارد که باید به آن ها حتما توجه کنید تا در انتخاب دستبند مناسب اشتباه نکنید. دستبندهای نقره در انواع طرح های ساده و نگین دار و کار شده موجود می باشند که انتخاب هر یک از این طرح ها سلیقه ای می باشد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل دستبند 2022 دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

دستبند نقره زنجیری نیز دارای ضخامت کمی می باشد و برای خانم هایی که به جواهرات ظریف علاقه مند می باشند انتخابی مناسب می باشد و این طرح دستبندها به صورت آویزدار نیز موجود می باشند. اگر تمایل دارید دستبندی خاص داشته باشید می توانید در ساخت دستبند از ترکیب طلا و مروارید استفاده کنید که در این صورت طلا به کار برده شده می تواند دارای طرح حروف انگلیسی و فارسی و یا اشکال گوناگون باشد.

مدل دستبند 2022 دخترانه

 

altaltaltalt

alt

alt

altaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.9 از 5)


نظرات شما: