بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
پرتره‌های تمام قد آقایان جزو سخت‌ترین ژست‌های عکاسی هستند. اگر مدل شما بی مو است، سعی کنید از زاویه‌ای پایین‌تر از او عکس بگیرید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ژست عکس پسرانه 2022 جلب می نماییم. 

alt

ژست عکس پسرانه 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

ژست عکس پسرانه 2022 " امروزه شبکه های اجتماعی مختلف این امکان را فراهم کرده تا افراد عکس ها و فیلم های مورد دلخواه شان را با دنبال کنندگان صفحه شخصی خود به اشتراک بگذارند، موقع گرفتن عکس تمام قد یا عکس قدی از یک آقا، باید به زوایای کمر، پهلوها، سر و گردن توجه کنید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ژست عکس پسرانه 2022 فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. اگر صورت مدل شما زیاد گرد و چاق است، صورت او را به سمت راست یا چپ بچرخانید تا نمایی سه رخ ایجاد شود.

اغلب کاربران به دنبال سوژه های جدید، جذاب و در عین حال شیک هستند تا عکسی زیبا از خود به ثبت برسانند و در صفحه شخصی خویش مورد استفاده قرار دهند، عینک آفتابی در شکیل تر شدن ژست عکس شما می تواند نقش بسزایی داشته باشد. وقتی پاها محکم و مستقیم به سمت دوربین قرار می‌گیرند، ژست عکس حالتی پرخاشگرانه ایجاد می‌کند که مطلوب ما نیست. به هیچ وجه از شانه‌های افتاده یا حالت‌های بد ساده نگذرید تا عکس خراب نشود.

همچنین اگر برای عکاسی، به دنبال یک آتلیه عکاسی هستید، بازدید از لیست عکاسی شخصی سایت سوربان را فراموش نکنید.

ژست عکس پسرانه 2022

altaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

altaltalt

alt

alt

alt

alt

altaltalt

alt

altalt

alt

altaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)


نظرات شما: