بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
ژست عکس گرفتن شاید برای بعضی افراد سخت باشد. یکی از نکات بسیار مهم در عکس گرفتن، این است که گردن‌تان باید دیده شود. سرتان را زیاد به یک‌طرف کج نکنید. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای ژست عکس دخترانه جلب می نماییم. 

alt

ژست عکس دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال

ژست عکس دخترانه " هنگامی که روبه‌روی دوربین قرار می‌گیرید، بدن‌تان را تا حدی به یک طرف زاویه دهید. دست‌هایتان را پایین بیاورید و آنها را کمی از خودتان دور نگه‌دارید. طوری بنشینید که سه‌چهارم بدن‌تان به سمت دوربین باشد. این کار سبب می‌شود ساختار و خطوط دورتادور بدن واضح نشان داده شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل ژست عکس دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. برای اینکه پاهایتان باهم ادغام نشوند و لاغر و دراز به‌نظر نرسند، یکی از پاها را کمی بالاتر از دیگری قرار دهید.

برای حالت نشسته، شکل ساعت‌شنی است. یک پا را روی دیگری قرار دهید، هر دو آرنج را روی زانوی پای فوقانی بگذارید.  دست‌هایتان را از بدن‌تان دور نگه‌دارید. سعی کنید طوری آنها را قرار دهید که با ایجاد خطوط مستقیم و زاویه‌دار، شکل اصلی بدن‌تان تشخیص داده شود. اگر می‌خواهید دست‌هایتان در عکس نشان داده شوند، باید طوری آنها را قرار دهید که بهترین تصویر را از شما ارائه کنند. برای این کار آرنج‌تان را کمی به‌سمت پهلو ببرید تا خطوط بصری بدن‌تان قابل تشخیص باشند.

همچنین اگر برای عکاسی، به دنبال یک آتلیه هستید، بازدید از لیست عکاسی شخصی سایت سوربان را فراموش نکنید.

ژست عکس دخترانه 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(5 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.


بنر
بنر

پیشنهادها برای شما

آتلیه سروش درویشی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

ردشات استودیو تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

استودیو عکاسی سارین تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

آتلیه ساتگینی تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

آتلیه رخسار قم

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
قم

استودیو نگارین تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران

استودیو رویال اس تهران

شروع قیمت: [تماس بگیرید]
تهران


نظرات شما: