بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
روش ها و ایده های مختلفی برای تزیین اسکناس وجود دارد که اغلب افراد با توجه به مناسبت استفاده از اسکناس تزیین شده، مناسب ترین تزیینات را انتخاب و انجام می دهند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل تزیین شاباش عروس جلب می نماییم. 

alt

مدل تزیین شاباش عروس با طرح های شیک و زیبا مد سال

مدل تزیین شاباش عروس " شاباش یکی از رسوم قدیمی و زیبای ایرانی است که اغلب در مراسم عروسی و جشن ها به عروس و داماد و مهمان ها داده می شود. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین شاباش عروس  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. تصاویری منحصر به فر و بی نظیر از انواع تزیینات اسکناس در داخل باکس گل و جعبه های کادو را  در ادامه این بخش نظاره گر خواهید بود.

مدل تزیین شاباش عروس 1400

یکی جذابیت های مراسم عروسی مربوط به قسمت شاباش عروس و داماد توسط خانواده ها و نزدیکان هر دو طرف می باشد و از آن جایی که پول یا اسکناس مرسوم ترین نوع شاباش می باشد. علاوه بر انواع تزئینات اسکناس که در بالا مشاهده کردید، می توان پول و یا اسکناس مدنظر برای شاباش عروس و داماد را به شکل گل رز دیزاین کرد

مدل تزیین شاباش عروس

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltalt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(6 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها