بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
کت و شلوار یک ست لباس بسیار رسمی است و اغلب برای مراسم های بسیار مهم و حتی به عنوان لباس مجلسی از آن استفاده می شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای کت و شلوار زنانه 2022 جلب می نماییم. 

alt

کت و شلوار زنانه 2022 با طرح های شیک و زیبا مد سال

کت و شلوار زنانه 2022 " کت و شلوار نوعی لباس رسمی است، بسیاری از افراد این لباس را با رنگ های تیره ای مانند مشکی، خاکستری، سرمه ای، طوسی و قهوه ای انتخاب می کنند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل کت و شلوار زنانه 2022  فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. بعضی از برش های کت و شلوار، شما را چاق تر و کوتاه قدتر از آنچه که هستید، نشان می دهند، پس بهتر است دوخت این لباس را بسیار مهم تلقی کنید.

کت و شلوار زنانه 2022

لباسی است که زیر کت و شلوار می پوشید. بهتر است متناسب با همان رسمیت کت و شلوار، یک بلوز دکمه دار، یقه دار و یا با یقه هفت انتخاب نمایید. برای کت و شلوار زنانه، اغلب کیف های دوشی کوچک و یا کیف های دستی پاسپورتی جوابگو هستند. کت و شلوار لباسی رسمی است که برای خانم های شیک پوش، از محبوبیت بالایی برخوردار است. هرچه شما لاغر و قد بلندتر باشید، این لباس بر تن شما زیباتر نمایان خواهد شد.

همچنین اگر برای لباس مجلسی، به دنبال یک مزون هستید، بازدید از لیست مزون های لباس مجلسی شهر های ایران سایت سوربان را فراموش نکنید.

کت و شلوار زنانه 2022

alt

alt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(11 امتیاز , میانگین: 3.2 از 5)


نظرات شما: