بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
آش در هر شهر و استانی به روش‌های خاص خودش درست می‌شود. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای تزیین آش جلب می نماییم. 

alt

تزیین آش با طرح های شیک و زیبا 

" تزیین آش " آش رشته زبانزد همه شهرها هست و بیشتر کدبانوهای ایرانی طرز تهیه آش رشته را می‌دانند. پیاز داغ، سیر داغ، نعناع داغ، کشک و حبوبات پخته شده موادی هستند که، می توان از آن ها برای تزئین آش استفاده کرد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل تزیین آش فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. ظرف نقش مهمی در نتیجه نهایی غذای شما ایفا می‌کند. بنابراین سعی کنید ظروفتان را به دقت انتخاب کنید. اگر آش را برای نذری یا بدرقه مسافر تهیه کرده اید، بهتر است از تزئین ها راحت تر و ساده تری که نیاز به زمان کمتر دارند، استفاده کنید.

تزیین آش 1400

از دیگر کاربردهای اساسی آش رشته استفاده از آن در مهمانی ها خصوصا افطاری است که این آش حضور مفیدی در سفره افطار ماه رمضان دارد. یکی از سریع ترین و ساده ترین روش ها برای تزئین آش رشته، قرار دادن ردیف به ردیف پیاز داغ و نعناء داغ و ... روی سطح آش است.  با کمک خلال یا چاقو از روی شعاع های دایره خطوطی را، از داخل به خارج بکشید. استفاده از حبوبات پخته شده باعث می¬شود طرح های گل و نقش و نگارهای مختلف را روی سطح آش ایجاد نمایید.

تزیین آش 2022

altaltaltaltaltaltaltalt

alt

altalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt

 


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(3 امتیاز , میانگین: 3.7 از 5)


نظرات شما: