بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
اغلب خانم ها به دنبال ایجاد تغییرات مثبت در ظاهر خود ایجاد هستند. مدل موی کرنلی به طور کلی پایه تمام مدل کوتاهی موها می باشد. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل موی کرنلی جلب می نماییم. 

 

alt

مدل موی کرنلی جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل موی کرنلی جدید " بسیاری از خانم ها که موی بلندی دارند، گاهاً از مشکلاتی که موی بلند دارد، خسته می شوند و تصمیم می گیرند موی خود را خیلی کوتاه کنند. اغلب آرایشگران در کوتاه کردن موها به کمک این مدل مهارت و تبحر لازم را دارند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل موی کرنلی جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. توجه داشته باشید که قبل از کوتاه کردن موها به کمک مدل کرنلی بهتر است از همخوانی و مطابقت آن با فرم صورت و سایر ویژگی های ظاهری تان مطمئن شوید و علاوه بر با آرایشگرتان مشورت نمایید سپس برای کوتاه کردن موهایتان تصمیم گیری نمایید.

زیباترین مدل موی کرنلی جدید 1401

کرنلی یکی از مدل های پایه کوتاهی که در مدل های کوپ کوتاه بسیار پرکاربرد است و تسلط کوپ کار بر روی این مدل برای فهم مدل های کوپ کوتاه دیگر ضروریست. در مدل کرنلی بیشتر از زاویه 90 درجه استفاده می شود و نکته قابل توجه بکارگیری مناسب از زاویه 90 درجه بسته و باز است. در مدل کرنلی می توان در حین کوتاهی برای هر لایه به وسیله قیچی کات از پیتاژ پرتابی- نوکی استفاده کرد یا در پایان کوتاهی بعد از اینکه براشینگ مو انجام شد به وسیله قیچی مخصوص پیتاژ ، پیتاژ را انجام دهیم.
هنگامی که کف دستی که مو در آن قرار دارد به کف سر بچسبد و زاویه گرفتن موها همان 90 درجه باشد به این حالت زاویه 90 بسته گفته می شود و زمانیکه کف دستی که مو در آن قرار دارد با فاصله یکسان مثلا 2 سانت، از کف سر فاصله داشته باشد و زاویه دست همان 90 درجه باشد به این زاویه 90 باز می گویند. در کرنلی کوتاه یا پسرانه در تمام لایه های تقسیم بندی شده کل سر از زاویه 90 درجه بسته استفاده می شود. برای براشینگ این مدل از کوچکترین برس گرد و براشینگ به زیر کشیده می شود. این مدل هم مناسب آقایان و هم مناسب خانم ها است و یکی از مدلهای پرطرفدار برای خانم هایی است که می خواهند تغییر ناگهانی ، جذاب و شیک داشته باشند.

همچنین اگر برای کوتاهی مو، به دنبال یک آرایشگاه و سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست بهترین آرایشگاه زنانه تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل موی کرنلی جدید 2022

alt

alt
عنوان

alt

altaltaltaltaltalt

alt

alt

alt

alt

altalt

alt

alt

altaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(9 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)


نظرات شما:
  • آیلار شنبه, 01 بهمن 1401

    خیلی خوشم اومد

    پاسخ مدیر:

    خیلی ممنونم از شما همراه عزیز سوربان.