بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یکی از انواع مدل مو که مخصوص خانم ها است مدل موی مصری است. زنان در دوران مصر باستان زیبایی منحصر به فردی داشتند. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل موی مصری جلب می نماییم. 
alt
مدل موی مصری فر

مدل موی مصری جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل موی مصری جدید " یکی از شخصیت های معروف مصری کلئوپاترا است که مردان را شیفته زیبایی خویش می کرد. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل موی مصری جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. برای افراد با صورت گرد، مدل موهای مصری با تیغه‌های تیز و بلند به همراه چتری یک‌طرفه بسیار مناسب است. برای کسانی که صورت کشیده دارند یک کوپ کوتاه به همراه چتری بلند تا روی گونه انتخاب بهتری است.

تصاویری از مدل موی مصری جدید 1401

مدل موی وی از جلو شبیه به چتر بود و در کناره ها بلند بود و به زیر گوش یا روی شانه های می رسید. شاید عجیب باشد که این مدل در آن دوره آنقدر دقیق و جذاب طراحی شده که سالیان سال است دوام و جذابیت خود را حفظ کرده و حالا به دوره ما رسیده. البته امروزه به آن، مدل باب هم می‌گویند و حتماً می‌دانید که چقدر طرفدار دارد. اول از همه خوب است بدانید که مصری‌ها، موی کم‌پشت، موی سفید و طاسی را دوست نداشتند به همین دلیل موهایشان را از ته می‌تراشیدند و از کلاه‌گیس‌ها استفاده می‌کردند.

یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی‌های مدل موی مصری، خطوط و برش‌های تیز است. همانطور که حتماً دیده‌اید، این مدل مو شامل، موهای کوتاه تا نزدیکی گردن و زیرگوش‌هاست. خوب است بدانید که مدل مصری و باب برای همه فرم‌های چهره مناسب هستند. البته می‌توانید با خرد کردن روی موها و موهای جلوی صورت، این مدل مو را برای خودتان بهینه‌تر کنید.

همچنین اگر برای کوتاهی مو، به دنبال یک آرایشگاه و سالن زیبایی هستید، بازدید از لیست بهترین آرایشگاه زنانه تهران سایت سوربان را فراموش نکنید.

مدل موی مصری جدید 2022

alt
مدل موی مصری تیز
alt
مدل مو مصری دخترانه کوتاه
alt
مدل موی مصری فانتزی
alt
مدل موهای مصری دخترانه
alt
مدل موی مصری کوتاه
alt
مدل مو مصری دخترانه
alt
مدل موی مصری بلند زیر شال
alt
مدل موی مصری بدون چتری
alt
مدل موی مصری دخترانه کوتاه
alt
مدل موی زنانه مصری بلند
alt
مدل موی زنانه مصری کوتاه
alt
مدل مو مصری دخترانه کوتاه صاف
alt
مدل موهای مصری دخترانه
alt
مدل موی مصری دخترانه کوتاه

alt

altalt

alt
مدل موی مصری دخترانه بلند

alt

alt

alt

alt

altalt

alt
مدل موی مصری کلوش

altaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(10 امتیاز , میانگین: 3.9 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها