بنر
بنر
بنر
بنر
مانتو به عنوان یکی از پرکاربردترین لباس ها که خانم ها با آن روزانه سر و کار دارند، در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدل مانتو اسپرت جلب می نماییم. 
alt
مدل مانتو اسپرت 2022 گلدوزی شده در چند رنگ زیبا و خاص

مدل مانتو اسپرت با طرح های شیک و زیبا مد سال

" مدل مانتو اسپرت " نقش مهمی در کاربری های مختلف روزانه، لباس فرم، میهمانی ها و مجالس ایفا می کند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل مانتو اسپرت فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. مانتوهایی که کاربری روزانه دارند  و مکرر از آن ها استفاده می شود باید به معنای واقعی تنخور مناسبی داشته باشد، دارای جیب بوده و از دکمه ها (به طور مثال ۴ دکمه) یا زیپ خور مناسبی بهره برده باشد، دست وپاگیر نبوده و در پایان از لحاظ رنگ هم مناسب باشد با بتوان همه جا از آن استفاده کرد.

تصاویری از مدل مانتو اسپرت 1401

نکات مهم دیگری هم در انتخاب مدل مانتو وجود دارد که به اندازه قد و ترکیب اندامی شما دارید بر می گردد و به شما کمک می کند تا ظاهرتان متناسب تر دیده شود. یکی از رازهای زیبا دیده شدن، تناسب در پوشش است. اگر مانتویی بزرگ تر از سایزتان انتخاب کنید نه تنها بد هیکل دیده می شوید بلکه باید آنرا به تیغ خیاط بسپرید تا برایتان اندازه کند.

مانتوهای خیلی بلند انتخاب نکنید چرا که شما را کوتاه تر نشان می دهند. یک مدل کوتاه تا روی زانو برای شما بسیار مناسب است. راه های عمودی باریک روی مانتو باعث می شود بلندتر به نظر برسید. همچنین این مانتوها رسمی و کلاسیک هستند. مانتوهای خیلی کوتاه هم پاها را بلندتر از آنچه هست نشان می دهد پس سعی کنید از این مانتوها در انتخابتان دوری کنید. مانتوهای کمردار می توانند اندام شما را خوش ترکیب تر نشان دهند. پس می توانید به آن ها هم نظری داشته باشید

مدل مانتو اسپرت 2022

alt
مدل مانتو اسپرت دکمه دار جدید چهار خانه پایین هلا مچی دار
alt
مدل مانتو اسپرت دخترانه یشمی رنگ جیب دار گلدوزی شده
alt
مدل مانتو اسپرت ۱۴۰۰ کار شده با دو پارچه
alt
مدل مانتو اسپرت دخترانه۱۴۰۰ ساده در چند رنگ

alt

alt
مدل مانتو اسپرت جدید سال 1400​​​​
alt
عکس مدل مانتو اسپرت کوتاه

alt

alt
عکس مدل مانتو اسپرت دخترانه

alt

alt

alt
مدل مانتو اسپرت جدید سال 1400

alt

alt
عکس مدل مانتو اسپرت بلند

altalt

alt
عکس مدل مانتو اسپرت تابستانی

alt

altalt

alt
عکس مدل مانتو اسپرت زنانه جدید

altalt

alt
عکس مدل مانتو اسپرت دانشجویی

alt

alt

alt
مدل مانتو اسپرت جدید 

altalt

alt
انواع مدل مانتو اسپرت تابستانی

توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(27 امتیاز , میانگین: 3.6 از 5)
بنر
بنر

نظرات شما:
  • اوا نوربخشیان جمعه, 26 فروردين 1401

    سلام ببخشید این مانتو لی آبی قیمتش چند است


عناوین جذاب امروز
بهترین ایده ها