بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
یلدا برگرفته از یک واژه سُریانی می باشد که به تولد و زایش معنی شده است. در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای لباس یلدایی دخترانه جلب می نماییم.

alt

لباس یلدایی دخترانه با طرح های شیک و زیبا مد سال

" لباس یلدایی دخترانه " دانستیم که آخرین شب پاییز که دراز ترین و تاریک ترین شب سال محسوب می شود با نام شب یلدا جایگاه ویژه ای در میان ایرانیان کسب کرده است و مردم ایران تا سپیده دم با انواع و اقسام برنامه های مفرح در کنار یکدیگر این شب دراز را به خوشی سپری می کنند. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل لباس یلدایی دخترانه فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. جشن یلدا امروزه توسط ایرانیان با شب نشینی اقوام و خانواده در کنار یکدیگر برگزار می شود بدین گونه که اعضای خانواده در این شب مهم گردهم آمده و افراد مسن خانواده شروع به تعریف کردن قصه های کهن می کند که خوردن هندوانه ، آجیل و انار و شیرینی و میوه های مختلف از جنبه های نمادین این شب عزیز می باشد.

لباس یلدایی دخترانه 1401

شب یلدا، آخرین شب پاییز است و طولانی ترین شب سال است. در این شب بیشتر خانواده ها گرد هم می آیند و جشن می گیرند. بعضی از خانم ها به تزیین سفره شب یلدا اهمیت می دهند و از خوراکی های مخصوص شب یلدا هم برای پذیرایی استفاده می کنند. بعضی از افراد هم لباس خود و کودک را طبق تم شب یلدا انتخاب می کنند. یکی از نماد های این شب هندوانه است و دیگر نماد آن انار است که برای طراحی و انتخاب لباس در نظر گرفته می شوند.

لباس یلدایی دخترانه 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altalt

alt

alt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(7 امتیاز , میانگین: 4.1 از 5)


نظرات شما: