بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
انواع پالتو زنانه چرم، فوتر، پشمی و سوییت {ترند سال 1401} در ادامه توجه شما را به دیدن شیکترین و جدیدترین مدلهای پالتو زنانه جدید جلب می نماییم. 
alt
مدل پالتو زنانه جدید ۱۴۰۰

پالتو زنانه جدید با طرح های شیک و زیبا مد سال

" پالتو زنانه جدید " مدل پالتو زنانه جدید و ایرانی مناسب خانم های شیک پوش همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل پالتو زنانه جدید فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. جنس پالتو را سلیقه شما تعیین می‌کند معمولا پالتوها پشمی یا چرم هستند، ولی بارانی‌ها هم جزو پالتوها به حساب می‌آیند.

پالتو زنانه جدید 1401

پالتوهای طرح‌دار یا رنگی بسیار محبوب‌اند. با این حال بسیاری از ما ترجیح می‌دهیم در کنار آن، پالتویی به رنگ خنثا هم داشته باشیم. پالتوها از نظر تعداد و نوع چیدمان دکمه‌ها به سه دسته بدون دکمه، دو دکمه و چهاردکمه تقسیم می‌شوند. پالتوهای دو دکمه یک ردیف دکمه در وسط جلو دارند، پالتوهای چهاردکمه از ۴ تا ۸ دکمه دارند که در دو ستون چیده شده‌اند و بدون دکمه‌ها جلوباز هستند.
پالتوی راسته در قسمت دامن پالتو تنگ یا گشاد نیست. این پالتو اندام شما را لاغرتر نشان می‌دهد، اما کمر آنها مشخص است. هر مدل یقه که دوست دارید و هر رنگی که می‌پسندید خوب است. پالتوهای مجلسی می‌توانند راسته یا کمی فون باشند. گودی کمر این پالتو مشخص است و کاملا قالب اندام است. اگر دامن آن گشاد باشد، فقط بالاتنه قالب‌تن خواهد بود. پالتوهای کمربنددار بسیار شیک هستند و برای بسیاری از خانم‌ها عالی‌اند. فقط خانم‌های دارای شکل اندام سیب‌شکل بهتر است از این پالتوها استفاده نکنند. 

پالتو زنانه جدید 2022

alt
مدل پالتو زنانه جدید و شیک
alt
عکس مدل مانتو زنانه شیک
alt
مدل پالتو زنانه جدید 1400
alt
مدل پالتو زنانه جدید شیک
alt
مدل پالتو زنانه جدید کوتاه
alt
مدل پالتو زنانه جدید برای افراد چاق
alt
مدل پالتو زنانه ساده
alt
مدل پالتو زنانه شیک
alt
مدل پالتو زنانه جدید
alt
مدل پالتو زنانه 1400
alt
مدل پالتو زنانه برای افراد چاق
alt
عکس مدل مانتو زنانه جدید
alt
عکس مدل مانتو زنانه
alt
عکس مدل پالتو دخترانه
alt
عکسهای مدل پالتو زنانه

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt

alt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(2 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها