بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
رنگ کالباسی یکی از رنگهای شیک و تقریبا خنثی است که پس از گذشت زمان خسته کننده نخواهد شد در ادامه توجه شما را به دیدن رنگ رژ لب کالباسی شیکترین و جدیدترین مدلهای جلب می نماییم. همراه سوربان باشید.
alt
رنگ رژ لب کالباسی شاین مناسب عروس خانم های خوش سلیقه

رنگ رژ لب کالباسی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" رنگ رژ لب کالباسی " انواع رژ لب کالباسی رنگ روشن ،تیره و مات خوش رنگ + معرفی چند رنگ رژلب پاییزی همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل رنگ رژ لب کالباسی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید. اگر به دنبال آرایش ملایم و زیبایی هستید و در بیرون از منزل نیز کار می‌کنید بهترین رنگ رژ برای فصل پاییز رنگ کالباسی می‌باشد. 

آلبومی از رنگ رژ لب کالباسی 1401

اگر به دنبال آرایش ملایم و زیبایی هستید و در بیرون از منزل نیز کار می‌کنید بهترین رنگ رژ برای فصل پاییز رنگ کالباسی می‌باشد. افرادی که دارای پوستی گرم هستند معمولاً چشمهایی به رنگ عسلی و قهوه‌ای با موهای بلوند، مشکی با زمینه نارنجی، زرد و طلایی دارند. این افراد بهتر است از رژ لبهای کالباسی با تناژ متوسط یا رنگ ملایم استفاده کنند. رژ لب کالباسی با زمینه هلویی نیز یکی از گزینه‌های دیگر برای افراد دارای پوستهای گرم است.
 افرادی که دارای پوستی گرم هستند معمولاً چشمهایی به رنگ عسلی و قهوه‌ای با موهای بلوند، مشکی با زمینه نارنجی، زرد و طلایی دارند. این افراد بهتر است از رژ لبهای کالباسی با تناژ متوسط یا رنگ ملایم استفاده کنند. رژ لب کالباسی با زمینه هلویی نیز یکی از گزینه‌های دیگر برای افراد دارای پوستهای گرم است.
انواع سایه‌های رژ لب کالباسی عبارتند از کالباسی تیره، کالباسی مات، کالباسی صورتی، کالباسی روشن، کالباسی هلویی و کالباسی گوشتی. در آرایشهای غلیظ می‌توانید از تناژهای تیره و روشن کالباسی برای لبهای خود استفاده کنید. یکی از آرایشهای معروف و پرطرفدار که با رژ لب کالباسی بیشترین هماهنگی را دارد، آرایش عربی است. در این سبک آرایشی چشمان شما آرایشی غلیظ، تیره و اسموکی دارد و در مقابل لبهایی با رنگ کالباسی تیره یا روشن کامل کننده آنها هستند.

رنگ رژ لب کالباسی 2022

alt
رنگ رژ لب کالباسی مجلسی جلب توجه - براق
alt
رنگ رژ لب کالباسی مات ست با رنگ مانکور ناخن
alt
رنگ رژ لب کالباسی برای استفاده روزمرگی
alt
رنگ رژ لب کالباسی مناسب لب های قلوه ای

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt

alt

altaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(18 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها