بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
بنر
در ادامه توجه شما را به دیدن رنگ رژ لب گوشتی شیکترین و جدیدترین مدلهای جلب می نماییم. همراه سوربان باشید.

alt

رنگ رژ لب گوشتی با طرح های شیک و زیبا مد سال

" رنگ رژ لب گوشتی " لب‌های درشت بهتر است به سراغ رژ لب‌های خیلی روشن و براق نروید. همه افراد با چهره ها و اجزای صورت مختلف زیبایی منحصر به فرد خود را دارند اما در این بین برخی دختران و زنان دوست دارند لب های خود را حجیم و برجسته کنند برای این کار روش های جراحی و تزریقی وجود دارد اما شما می توانید در خانه به وسیله تکنیک های آرایشی لب حجیمی داشته باشید. همان طور که خدمتتان عرض کردیم ما برای شما همراهان عزیز در این مطلب انواع طرح های مدل رنگ رژ لب گوشتی فراهم اورده ایم. با سوربان همراه باشید.

آلبومی از رنگ رژ لب گوشتی 1401

برای آرایش لب های درشت و گوشتی نباید خط لب را زیر خط اصلی بکشید بلکه باید دقیقا روی خط اصلی لب باشد، سعی کنید از رژلب های تیره استفاده کنید حالا باید با مداد سفید خطی کمرنگ در وسط لب کشیده شود. برای لب های گوشتی و برجسته رژلب های براق و مایع مناسب نیستند بهترین گزینه برای آن ها رژلب های مات هستند.
برای اینکه ظاهر لب ها برجسته‌تر باشند، می‌توان از برق لب استفاده کرد. پس از استفاده از رژ لب به عنوان رنگ پایه، برق لب را به صورت نقطه‌ای به وسط لب پایینی بزنید. این کار علاوه بر درخشندگی لب‌ها، ظاهری قلوه‌ای هم به آنها می‌دهد. 

رنگ رژ لب گوشتی 2022

altaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltaltalt


توجه : سایت سوربان در زمینه تبلیغات فعال است و هیچ گونه فعالیت فروشگاهی ندارد. انواع مدل های معرفی شده داخل سایت صرفا استفاده ژورنالی دارد و امکان سفارش و خرید آن ها وجود ندارد.

به این مطلب امتیاز دهید:
(13 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)


نظرات شما:

جدیدترین ها